Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/tsikavi-knyhy-dlya-chytannya-shkolyaram-na-kanikulakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Цікаві книги для читання школярам на канікулах

01.07.2020
Відгук

Канікули – це період, якого діти довго чекають, але який швидко закінчується, тому особливо хочеться зробити його незабутнім і максимально насиченим. Для цього існує перевірений інструмент – книга, але не зі шкільного списку літератури, а та сама, яку читаєш із задоволенням, переказуєш та радиш друзям. Якщо ви все ще вважаєте, що на канікулах діти не читають, то значить ви купували їм не ті книги. Пропонуємо добірку, яка здивує захопливими сюжетами та пробудить любов до читання.

Література для школярів

Матильда.jpgКупити книги для дітей шкільного віку можна у наших книгарнях. Наприклад, «Матильда» Роальда Дала ідеально підійде дитині для читання на канікулах. Книга розповідає про маленьку обдаровану дівчинку, на яку батьки зовсім не звертають уваги, хіба що тільки для того, щоб сказати яку-небудь бридкість. Матильда з чотирьох років занурена у світ книг та вже вміє боротися та складати великі цифри в голові. Книга читається дуже легко і подобається не тільки дітям, а й дорослим.

Одиниця з обманом.jpgКнига для молодших школярів «Одиниця з обманом» Всеволода Нестайка вміщує в собі декілька прекрасних повістей та оповідань про дітей, школу та канікули. Ці історії наповнені щирістю, наївністю, доброзичливістю та цікавими пригодами. Книга про щире, справжнє дитинство та кмітливих і відкритих серцю дітей. Книга написана легким стилем, хорошою українською мовою. Оповідання написані людиною, яка дійсно розуміє та любить дітей, хоче допомогти їм краще порозумітися один з одним та з дорослими. Рекомендуємо всім батькам читати разом із дітьми.

36 i 6 котiв.jpgУкраїнська дитяча література теж поповнює ряди полиць книжкових магазинів своїми творіннями. «36 і 6 котів» Галини Вдовиченко – це добра історія про те, що все, що не робиться, то на краще, про те, що кожен у цьому світі особливий, зі своїм характером та талантами. Книга про 36 і 6 котів, кожен з яких особистість і не схожий на інших. Серед них є танцюристи, сміливці і просто красені. Вони безхатьки, що мріють про свій дім, смачну їжу та лагідні руки. І мрії збуваються. І тепер, все котяче товариство живе в маленькій квартирі найдобрішої пані Крепової та її племінника Стаса. Кожна сторінка книги проілюстрована, що допомагає повністю поринути у котосвіт.

Мишкові миші.jpgЩе один чудовий шедевр цієї ж письменниці, це – «Мишкові миші», захоплива та цікава історія про мишей. У книзі розповідається про Мишка, милого хлопчика, який трішки сумував і тому, потоваришував з різноманітними та незвичайними мишками: лабораторною, комп’ютерною, гламурною, летючою, польовою та сміттєвими щурами. Вони всі разом грали на музичних інструментах, спілкувались і навіть виступали на концерті, але як іноді відбувається у талановитих музикантів, у Мишкових мишок почали виникати сварки та непорозуміння.

Неймовірні пригоди івана сили.jpgПригодницька література для дітей приваблює цікавими сюжетами та захоплюючими історіями. У книзі «Неймовірні пригоди Івана Сили» розповідається історія звичайного сільського хлопця Івана, який мав велику мрію. Зібравшись з духом він вирішує переїхати у велике місто і згодом стає відомим. Іван стає чемпіоном України, а потім і чемпіоном Європи. Але для повного щастя не вистачає кохання, яке головний герой теж знаходить.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Знижки до -40%