Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-7-skladnykh-knyh-z-tsikavymy-dumkamy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

ТОП — 7 складних книг з цікавими думками

09.11.2019
Відгук

Післясмак від гарної книги не гірше за вишукане вино може розкрити різні ноти: трагічні чи сатиричні, веселі чи філософські. Книгарня “Є” пропонує добірку книжок, читання та осмислення яких на декілька днів завантажить ваш мозок!

Любов свобода само-бутність.jpegКниги з психології відносин, на перший погляд, покликані розставити всі крапки над “і”та допомогти налагодити стосунки, проте чи можливо дійсно досягти щастя, дотримуючись якихось пунктів? Книга “Любов, свобода, само-бутність. Нове бачення стосунків” авторства відомого індійського філософа і містика Ошо наголошує, що кохання — надзвичайно складна наука, яку необхідно осягнути та практикувати. За Ошо кохання — це не пристрасть, кохання — не емоція, кохання — це складне, глибоке розуміння твоєї другої половинки. Поради та настанови Ошо — це ніби довідник для тих, хто шукає відповіді на питання як кохати та бути коханим.

Номінація.pngУкраїнська художня література сьогодення — це вільна композиція та іронія, модерні експерименти з мовою та глибокий зміст у кожному рядку. “Номінація” Юрка Іздрика — найовніша збірка автора, до якої ввійшли культові твори, емоційність та інтелекутальність яких приголомшує, варто лише зануритись у них.


Довгий шлях до свободи.jpegКниги, які мотивують — це не обов'язково збірка правил та методів, це історії життя людей, що на особистому досвіді довели, що відкриття та інновації, історія та сьогодення в руках у кожного, чий дух міцний. а тіло жадає перемоги. «Дoвгий шляx дo cвoбoди» - книга відомого правозахисника і політика, президента Південно-Африканської республіки Нельсона Мандели, що присвятив своє життя боротьбі з апартеїдом. Ця книга про важливість взаєморозуміння, залізну силу волі та жагу до мрії, яку Мандела проніс через 30 років тюрми.

Наш дивакуватий мозок.jpgДін Бернетт — невролог та викладач медичного університету, у своїй книзі “Наш дивакуватий мозок” автор занурюється у процеси роботи мозку та з точністю до найменших дрібниць пояснює все те, що відбувається у нашій голові. Чому йдучи за чимось, ми забуваємо, за чим саме ми прийшли? Чому ми відчуваємо та чому забуваємо? Чому кохаємо та відчуваємо страх? Наукова точка зору та реальні приклади допоможуть кожному розібратись у таємниці мозку і отримати доступні наукові відповіді.

Коротка історія майже всього на світі.jpegНауково-популярна література як сучасний літературний жанр має низку відмінностей, порівняно з тим, якою ця література була декілька десятиліть тому. Наразі це велика кількість авторів та наукових думок, цікавих фактів та теорій, що у легкій та доступній формі зможуть пояснити складні речі. Крутезна книга Білла Брайсона "Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу" легко та з нотками гумору описує історію Всесвіту — як виник наш світ та куди він прямує. Космос, Земля, віруси та динозаври, археологічні розкопки та трішки про нас як вид. Захоплива оповідь автора, доповнена міцним науковим підґрунтям робить цю книгу ідеальною, щоб радити до читання.

Гендерсон повелитель дощу.pngВажко знайти сюжет, що є трагічніший та цікавіший, ніж пошуки самого себе, бо це та загублена частина світу, осягнути і знайти яку під владу тільки нам самим. Герой роману “Гендерсон, повелитель дощу” нобелівського Лауреата Сола Буллоу- чоловік п'ятдесяти з ґаком років теж не став винятком. Невдоволений родинним життя колишній солдат та мільйонер в один день кидає все і відправляється в Африку. Що він шукає там? Яка мета його подорожі? Цього він теж не може сказати з певністю, проте сподівається пізнати таємний сенс свого буття.

Моральні листи до Луцилія.jpgВічні теми, що порушені ще за часів Античності, у творі “Моральні листи до Луцилія” авторства Луція Аннея Сенеки з плином часу не втратили актуальності читачів. Історична етична програма Сенеки, викладена у листах до давньоримського поета Луцилія, викликає дискусії дослідників сьогодення. Дотримуючись стоїцизму (за Сенекою) все складається з матерії й Бога, а в основі природи лежить Розум — логос. Чи дійсно було місце листуванню двох відомих історичних постатей, чи це лише твір епістолярного жанру?


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image