Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-7-knyh-yaki-nadykhnut-zapalyuvaty-zori/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-7 книг, які надихнуть запалювати зорі

08.12.2020
Відгук

Життя без обмежень.jpgТакі історії, як життєвий шлях Ніка Вуйчича, це не просто книги, що надихають. "Життя без обмежень" стане шоковою терапією для тих, хто досі шукає виправдань та перекладає відповідальність на інших. Та коли читаєш книжку людини, що попри відсутність чотирьох кінцівок зуміла стати щасливою для себе та взірцем для інших, розуміння і натхнення приходить саме собою. Нік показує, що чекати дива не потрібно, варто створити його самостійно, при цьому пам'ятаючи про власні недоліки, та все ж люблячи себе попри усі недосконалості.

Нова Я. Шлях до себе.jpgУ кризові часи часто шукаєш втіхи у спілкуванні з друзями, родиною, чи думаєш що б подивитися чи яку книгу прочитати для натхнення. "Нова Я. Шлях до себе: 39-денний марафон із відновлення психічних та фізичних сил" Наталії Гаєвської – саме те, що лікар прописав, коли все навколо вже не приносить радості і не знаєш за що хапатися. Авторка пропонує 39 невипадкових завдань, що допоможуть краще зрозуміти власний внутрішній світ, сприймати негаразди легше та реагувати свідомо.

Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим.jpgПсихологія, книги з якої не покидають топ найпопулярнішої літератури є дуже неоднозначною наукою. Але одне відомо точно – любити себе і бути задоволеним життям має право абсолютно кожен. Саме цього і навчає Михайло Лабковський у своїй книзі "Хочу й буду: прийняти себе, полюбити і стати щасливим", де на знайомих будь-кому життєвих прикладах пояснює свої фірмові шість правил для здобуття гармонії в душі та із зовнішнім світом. З цією книгою легко зі сторони поглянути на власну путь та обрати іншу, кращу, щасливішу. 

Дмитро Дубілет.jpgКращі книги для саморозвитку у бізнес-сфері дають можливість оцінити чужий досвід, винести цінні уроки, надихнутися на нові звершення. Наприклад, у книзі Тімура Ворона "Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого" ви знайдете детальний опис шляху молодого бізнесмена, що до своїх 34 встиг продати кілька вигідних стартапів та стати міністром. Він з радістю ділиться власними спостереженнями та напрацюваннями, аби підштовхнути співвітчизників сміливіше крокувати до мрії.

Переписати життя.jpgКниги з психолоії людини на кшталт "Переписати життя. Як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною" Олени Любченко наче лікують душевні рани та огортають теплом. Це видання буде корисним для тих, хто хоч раз у житті відчував дискомфорт та розгубленість, коли начебто в житті все йшло добре. Практичні поради авторки та приклади з її робочого досвіду вдало розкривають основну думку про важливість внутрішнього балансу, усвідомлених дій та бажань. 

Я, Ніна.jpgНіщо не надихає так, як успішні історії боротьби зі страшними життєвими обставинами. "Я, Ніна" Яніни Соколової – автобіографічна сповідь відомої журналістки, що подолала онкологічну хворобу. Та одночасно це і художня оповідь із вигаданими персонажами, що є близькими і зрозумілими для кожного. Книга торкається теми стосунків між статями, важливості відчуття свого тіла, уміння вчасно попрохати про допомогу та прийняти її.

Народжені бігати.jpgПісля прочитання книги "Народжені бігати: рух до безмежних можливостей" Крістофера Макдугала ви точно не зможете всидіти на місці та згадаєте, куди торік заховали кросівки. Бо це динамічна розповідь про не менш активний і доступний усім спорт – про біг. Завдяки подорожі до індіанського племені з Північної Америки, автор цілком занурився у філософію цих затятих бігунів, та вирішив поділитися нею, а також іншою корисною інформацією і розвіяти відомі стереотипи. Ця книга – суміш медичних, етнографічних та філософських думок, вплетених у пригодницьку історію.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту