Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-7-knyh-pro-emotsijnyj-intelekt-vid-vydavnytstva-kalamar/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

ТОП 7 книг про емоційний інтелект від видавництва Каламар

07.04.2021
Відгук

Емоційний інтелект у сучасному світі набирає все більше обертів. Тому зараз EQ більше цінується, ніж IQ. Видавництво “Каламар” пропонує почати розвиток емоційного інтелекту дитини із самого малечку. Для дошкільного віку є прекрасна серія книг про Монстрика. 

Копия 2020-04-28 10.04.07 1.jpg

Монстрик і його кольори.jpgМонстрик і його кольори
На прикладі головного героя книги - кольорового Монстрика – дитині пропонується розібратись зі своїми почуттями та розкласти емоції по баночках. Що насправді він відчуває? Сум, страх, спокій, радість чи гнів? Чи може любов? 

Монстрик і його кольори (розмальовка).jpgМонстрик і його кольори (розмальовка)
Доповнення до книги “Монстрик і його кольори”. У розмальовці дитині пропонується визначити, як відчуває себе кольоровий Монстрик коли поливає квіти, коли лежить на гамаку, чи їсть цукерку: страх, гнів, спокій. І, використовуючи кольори із гніву - розмалювати Монтрика. Це прекрасний інструмент для визначення емоцій співбесідника. 

Копия 2020-04-28 10.13.34 1.jpg

Монстрик іде до школи.jpgМонстрик іде до школи
Наш Монстрик пішов до школи. Він поринає у невідомий для себе світ. Йому страшно. Але у книзі подружка Монстрика показує йому, що все не так страшно! Що школа – це надзвичайно цікаво і захоплююче: ти можеш дізнаватись щось нове та креативне. Ось твоя вчителька, ось твій клас і однокласники. 

Копия 2020-04-28 11.12.07 1.jpg

Щоденник Монстрика.jpgЩоденник Монстрика
Ця книга створена для того, щоб дитина кожного дня записувала, що вона сьогодні робила та як при цьому почувалась. Це дозволить побудувати причинно-наслідкові зв’язки та зрозуміти батькам емоційний стан дитини. 

Для молодшого шкільного віку видавництво “Каламар” пропонує серію книг іспанського психолога Сусанни Ісерн: 

Копия 2020-04-28 09.55.29 1.jpg

Велика книжка Суперсил.jpgВелика книжка Суперсил
Кожна дитина чимось особлива. Це не обов'язково надздібності. Суперсилою вашої дитини може бути математика, танці, організованість, кухарство. Але як важливо вміти їх розпізнати і пояснити це вашому малюку! Це додасть впевненості в собі  та розкриє його таланти ще змалечку. 

Зошит Суперсил.jpgЗошит Суперсил
Практичний зошит-доповнення до Великої книжки СуперСил. Дитині пропонується виконувати різні вправи, які допоможуть зрозуміти, якими ж вміннями вона володіє та прокачати їх. 

Велика книжка Суперскарбів.jpgВелика книжка Суперскарбів
У кожного із нас є свої цінності. І для кожного з нас вони є скарбами. Це може бути сім’я, подорожі, домашні улюбленці. Потрібно тільки розібратись, що ж насправді ними є.

Гарного Вам емоційного зростання!

Читайте також:
Коментарі
d-Change.Net
22.11.2023

I wanted to thank you for this excellent read!!
I absolutely loved every little bit of it.

I've got you book-marked to look at new stuff you
post…

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image