Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-5-knyzhok-pro-viru-vtratu-j-ilyuziyu/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-5 книжок про віру, втрату й ілюзію

15.06.2020
Відгук

Коли перешкоди та відчай беруть над нами гору, дуже легко зневіритись в собі та близьких. Однак,  варто пам'ятати одну цитату Габрієля Гарсії Маркеса: «Усе найкраще трапляється неочікувано». На цьому тижні, блог Книгарні «Є» підготував добірку різнопланових книжок, на сторінках яких кохання межує зі злочином, а історії, що надихають, поєдналися з науково-популярними виданнями, які допоможуть відновити віру в себе.

Садові чари.jpgКниги про віру в себе, подібно цвіту яблуні, збуджують уяву читача та дарують весняне натхнення. Так, на сторінках книги «Садові чари» ми бачимо бурхливу історію, казку для дорослих про двох сестер та чарівний сад, кожен фрагмент якої — ідеальний.

Щира і тепла історія сестер Клер і Сідні — це історія про подолання себе, про втрату та важливість другого шансу. Для кожного. В саду дівчат є яблуня, що впливає на долі людей, які скуштують її плоди. Та чи під силу яблуневій магії впоратися з драматичним минулим головної героїні, від якого вона тікає до рідної домівки?  Просто відкрийте своє серце та сторінки цієї книги, аби відчути запах квітів та любові, живіть сьогоднішнім днем та дихайте на повні груди, а роман «Садові чари» у цьому допоможе.

Маленькі історії Великих Людей. Марі Кюрі.jpgКниги, які вчать життю, цілком заслуговують на увагу не лише дорослих, а і юних читачів, адже саме у них необхідні цікаві знання з різних галузей поєдналися з ілюстрованими історіями життя відомих постатей. Нова художня серія мінібіографій від ВСЛ «Маленькі історії Великих Людей» присвячена унікальним винахідникам та видатним досягненням, що подарують малечі натхнення на власні відкриття. Історія життя видатної Марі Кюрі, яка стала першою жінкою-лауреаткою Нобелівської премії, на сторінках книги «Маленькі історії Великих Людей. Марі Кюрі» поєдналась з розповідями про дитинство та навчання дівчини, для якої наука приховувала неймовірну красу. Опанувавши її, Кюрі вдосконалила наш світ.

Таємна історія.jpgКниги про студентів, де від ненависті до любові — лише один рух пера автора, завжди чарують напруженням та емоційними підйомами сюжету, а додавши в історію краплину богемної піднесеності та загадкове вбивство — отримаємо шедевр Донни Тарт «Таємна історія».
До невеличкого коледжу Вермонту Річард Пейпен приїздить вчити давньогрецьку мову, а разом зі знаннями отримує четвірку друзів: ризиковані та розумні, багаті та захоплені античністю, вони відчувають себе наділеними піднесеною владою, подібно до стародавніх богів, про яких так багато читали, проте... Намагаючись через декілька років з'ясувати обставини загадкового вбивства, Річарду доведеться скласти спогади про студентське життя наче пазл, знову поринути в минуле кохання та пережити втрату. Ці події авторка майстерно  поєднала у своєму психологічному трилері.

Сила волі. Шлях до влади над собою.jpgМотиваційні книги мають могутню силу, але кожен розуміє, що окрім натхнення та бажання змін, необхідно докласти зусиль для покращення життя, інакше отриманні знання — ілюзія.
Унікальна книга «Сила волі. Шлях до влади над собою» - це дієвий посібник з вправами, який навчить керувати стійкістю волі та розвинути невідомі Вам внутрішні якості, яких так не вистачає в повсякденному житті: рівновагу та впевненість у власних діях. Авторка Келлі Макґоніґал — відома психолог, яка під яскравою обкладинкою цієї книги трансформувала здобутки неврології та психології в практичні стратегії, котрі вже допомогли тисячам людей  налагодити бізнес чи зав'язати з поганими звичками, створити успішні стосунки чи зайнятись спортом. Методики та прийоми з науковим підґрунтям авторка поєднала з цікавими фактами про функціонування нашого мозку, баланс яких створює легкий для сприйняття та корисний текст для кожного, хто жадає використати свій потенціал на повну.

вуличний кіт на ім'я боб.pngКниги, що дають надію, здатні довести, що життя — ще та зебра, але підтримка та мотивація сильніша за всі чорні смуги. Сьогодні історією Джеймса Бовена «Вуличний кіт на ім'я Боб» надихається весь світ, оскільки в цій історії про лондонського вуличного музиканта та самотнього кота-безхатька поєднались не лише сюжет про дружбу та самотність, а й щемка історія життя та боротьби з залежністю, тяжкі часи, які випали на долю автора. Випадковий збіг обставин подарував Джеймсу чотирилапого янгола-охоронця, який змінив його життя на краще, а читачам — книгу про справжній Лондон, про купу випробувань, скрізь які доведеться пройти, та легкий шлейф позитивних емоцій від читання.

Читайте також:

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%