Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-5-knyh-yaki-dopomozhut-zbuduvaty-kar-yeru/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-5 книг, які допоможуть збудувати кар’єру

03.06.2020
Відгук

Хто не мріє про успішну кар’єру? Роботу, яка б приносила задоволення, користь та пристойний дохід? Але відразу отримати її можна хіба що у казках чи тих ще мріях. У житті ж, щоб збудувати вдалу кар’єру, потрібно прикладати неймовірну кількість зусиль. Особливо це стосується постійного саморозвитку. Без нього у сьогоднішньому світі можна так і залишитися на найнижчих щаблях професії. Ця добірка покликана підштовхнути вас на безупинні особисті та кар’єрні звершення.

Книги для кар'єристів

Посібник із креативного мислення.jpgКниги для самовдосконалення креативності повинні бути у бібліотеці кожного сучасного лідера чи кар’єриста. Створення нових чи трансформація старих ідей досі важко піддаються процесам автоматизації та роботизації. Тому, креативне мислення сьогодні один із незамінних аспектів вдалої кар’єри. «Посібник із креативного мислення» та «Справжні митці не голодують: найсучасніші стратегії досягнення успіху» стануть у пригоді тим, хто хоче розвивати творче мислення, пізнати секрети, правильні та дієві алгоритми його застосування у житті. Обидві книжки містять багато прикладів, порад, що прискорить засвоєння нових знань. А там й не за горами генерування  корисних креативних ідей у будь-якій ситуації.

50 найкращих книжок із саморозвитку в інфографіці.jpgЯк купити книжку з саморозвитку та не прогадати? Щоб у ній було найменше води і найбільше корисної, практичної інформації? Видання «50 найкращих книжок із саморозвитку в інфографіці» стане вам у пригоді та допоможе обрати потрібну літературу. Нестандартна книжка у формі невеличких тез,  та ідей, поданих у вигляді інфографіки. Найбільш відомі книжки-бестселери з психології, бізнесу, ефективності, менеджменту під одною обкладинкою. Відкривай, знайомся з основними тезами, і вирішуй, чи брати саму книжку для поглиблення знань з потрібної теми.

Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі.jpgНаступною книгою саморозвитку, яка допоможе вам та вашій кар’єрі – «Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі». Інформація є ще один ресурс (чи аспект) без якого важко уявити сучасне життя. Ба більше, ми живемо у постійному, безперервному, потоці інформації. Він може шкодити, а може стати джерелом вашого розвитку. Потрібно лише правильно цей потік структурувати та використовувати. І саме це Деніель Левентін пропонує читачам на сторінках своєї книжки. Погодьтеся: навички структурування інформації дозволяють краще організовувати своє життя та роботу. А відтак і кар’єру.

7 звичок надзвичайно ефективних людей.jpg«7 звичок надзвичайно ефективних людей»  –  книга для мотивації, яка  стала класикою літератури «створи себе сам». Чи не найвідоміша робота Стівена Кові стане для вас корисним і незамінним помічником у сфері особистісного розвитку. У ній ви знайдете покроковий і детальний опис застосування семи звичок, які є надпотужними механізмами самовдосконалення. Але, якщо ви думаєте просто прочитати цю книжку і відразу стати надефективним, то ми змушені вас розчарувати. Її мало читати, з нею треба працювати. Інакше, вас чекає зневіра, а не вдосконалення своєї ефективності.


Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image