Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-5-knyh-iz-perevirenymy-retseptamy-shchastya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-5 книг із перевіреними рецептами щастя

04.08.2020
Відгук
Щастя це... 500 причин бути щасливим.jpg

«Щастя це... 500 причин бути щасливим» Лізи Стерлінг та Ральфа Лазара – чудовий приклад книги про щастя в дрібницях, що навчить бачити прекрасне у звичних речах, таких як муркотіння котика, сяйво сонця чи обійми уві сні. Ця мальована історія поведе читача у путь пошуку справжнього щастя, доводячи на кожній сторінці, що варто роззирнутися довкола і ви обов’язково помітите щось, що зазвичай здавалося лиш атрибутом буденності. Книгу можна гортати усією родиною та обговорювати, які чудові речі ви встигли помітити за день. І кожного разу на душі ставатиме трішки тепліше. 

Книги про покращення якості життя

Маленька книжка ікігай. Секрети щастя по-японському.jpgЯкщо ви у пошуках книг, що роблять щасливими, то зупиніть ваш погляд на невеличкій книжці у лаконічній обкладинці під назвою  «Маленька книжка ікігай. Секрети щастя по-японському» Кена Могі. Тут автор ділиться японськими принципами життя, що дозволяють бути здоровішим, раціонально використовувати внутрішній ресурс та врешті досягти стану цілковитого щастя. З допомогою простих істин, поданих зручно та зрозуміло, кожен зможе осягнути, як важливо знайти своє місце у світі, цінувати те що маєш та бути вдячним за кожен прожитий день.

Спотикаючись об щастя.jpgТакі кращі книги з психології щастя, як книжка Деніела Ґілберта «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія», розвіюють міфи про залежність задоволення життям від мрій та по поличках розкладають усі аспекти такого поняття як «щастя». На сторінках цієї книги автор, спираючись на чисельні наукові дослідження розповідає, чому важливо дозволяти собі радіти тут і зараз, а не відкладати приємне на потім, пов’язуючи щастя із якоюсь подією, що начебто станеться у майбутньому. Саме тому рецепт успіху у цій справі ховається зовсім близько, і, головне, у гонитві за примарним не проґавити найкращі моменти, що відбуваються у теперішньому. 

Мистецтво створювати щасливі спогади.jpgКниги про щастя показують, що людська психологія часто працює проти нас самих, а також про те, що краще накопичуючи неприємні враження, ніж позитивні моменти. Разом із виданням Міка Вікінга «Мистецтво створювати щасливі спогади» читач пройде шлях пізнання себе та своєї пам’яті. Чисельні практичні поради та життєві приклади навчать фільтрувати отриману інформацію, лишаючи у голові лише гарні думки, концентруючись як на нових відчуттях, так і на приємностях із минулого. Автор доводить, що щастя насправді не десь довкола, а лише у нас в голові.  

Проект Щастя.jpg«Проект щастя» Ґретхен Рубін – ідеальна книга для тих, хто бажає отримати максимум інформації під однією обкладинкою. Авторка взяла за основу власну історію пошуку рецепту щастя та адаптувала її для користування усіма бажаючими. Її поради стосуються усіх сфер життя, починаючи від способів прибирання у оселі закінчуючи побудовою відносин у родині. Книга зручно розділена по розділам і пунктам, аби поступово пропрацьовувати кожен аспект. Крім того, авторка лишає простір для роздумів та фантазії наголошуючи, що універсального способу стати щасливим, який підійде усім, не існує, бо цей стан досягається тривалою працею над розумінням себе.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image