Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-5-klasychnykh-knyh-yaki-varto-perechytaty-znovu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-5 класичних книг, які варто перечитати знову

09.07.2020
Відгук

Часто ми оминаємо класику десятою дорогою. Вона видається нам нудною, не актуальною та вже нездатною зачепити читацькі душі. Та чи справді це так? Ми вважаємо, що читати класичну літературу можна із задоволенням. А щоб побороти стереотипи щодо її «нецікавості», ми підібрали для вас п’ять книжок, які варто таки прочитати знову.

Книги, які має прочитати кожен

Маленький принц.jpgЗнаємо одну дитячу книгу, яку хочеться перечитувати. А кожне перечитування майже завжди відкриває нові грані. «Маленький принц» у дитячому та дорослому віці сприймається по-різному. Для перших це чарівна історія головного героя з цікавим сюжетом, цікавими пригодами та фантастичними елементами. Для дорослих – це вже більше філософська казка, наповнена простою образністю з глибоким екзистенційним підтекстом. Якщо ви ще не читали дану казку в свідомому віці, варто це виправляти. Переконаєтеся, що історія про маленького принца з часом наповнюється зовсім новими змістами та барвами. І це відкриття зігріватиме ваші серця приємним теплом.

Моральні листи до Луцилія.jpgКниги, що западають у душу, для нас найцінніші. З них ми часто черпаємо внутрішнє натхнення, нові ідеї та відповіді на життєві запитання. Чи можуть бути актуальними у наш час класичні твори, наприклад збірка листів давньоримського мислителя та збірка творів українського мандрівного філософа? Ви здивуєтеся, але це цілком можливо. «Моральні листи до Луцилія» Сенеки – не етичне моралізування чи складне філософування, роздуми про сенс буття, а чудове, легке для розуміння джерело власної мотивації, пізнання та самовдосконалення.

Сковорода. Найкраще.jpgЩе одна класична книжка, яка зберігає у собі  різні життєві таємниці та мудрості – «Сковорода. Найкраще». Це нове сучасне видання кращого зі спадку Григорія Сковороди  занурить вас у багатогранний, дещо чудернацький світ філософа. А описані ідеї, настанови та поради  допоможуть віднайти свій власний шлях та сенс життя. Зрештою, це також хороший шанс відкрити та переглянути для себе Сковороду та його філософію.

Емансипантка.jpgЄ книги, які варто прочитати, навіть якщо вони належать до українського класичного канону. Існує така думка, що наша класика не дуже популярна і читабельна. Ми ж скажемо, що читати та критично переосмислювати українські імена минулого досить-таки цікаво. Збірка «Емансипантка» розірве усі ваші попередні уявлення та знання про Марко Вовчок. Її оповідання, повісті завжди насичені глибоким психологізмом, витонченою іронією. А майстерний стиль написання вражає та захоплює навіть сьогодні. Тому, не гайте часу – відкривайте заново класичні імена української літератури.

Привид опери.jpg«Привид опери» Ґастона Леру – одна із перлин книг зарубіжної класики. Роман переносить читачів у неповторний таємничий та трішки містичний оперний світ. Лаштунки життя оперного театру зі своїми правилами, складнощами, інтригами, «нещасними» випадками. Ґотичності твору додає привид, який оселяється в будівлі та безнадійно закохується у головну героїню. Леру створив динамічне полотно, у якому вдало поєднуються елементи детективу, містики, гумору, психологізму та фантастики.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%