Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-3-knyzhky-dlya-prokrastynatoriv-yaki-mozhna-prochytaty-piznishe/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-3 книжки для прокрастинаторів, які можна прочитати пізніше

16.06.2020
Відгук

Кращі книжки про боротьбу із лінощами інколи так не хочеться читати, адже лінь щось робити, краще увімкнути серіал і дивитися, як проходять повз усі дедлайни. Якщо ви робите так, то наша наступна підбірка саме для вас. Мистецтво відкладання всього на потім – це вкорінена людська вада, із якою потрібно боротися так само, як із курінням чи алкоголізмом. Хоча ця звичка не впливає негативно на здоров’я організму, вона може знищити вас із середини і зробити незатребуваним для будь-якого роботодавця. Лінь – це глобальна епідемія двадцять першого століття, із якою не так просто боротися. Автори, яких ми вам пропонуємо, спробували «створити рецепт» проти прокрастинації та ліні. Чи вдалося їм? Можна буде дізнатися, випробувавши на собі запропоновані книжки.

Прокрастинація.jpg«Прокрастинація»
Книжки про прокрастинацію не зможуть змусити працювати, якщо ви їх не читаєте. А книжка Джейн Б. Бурка та Ленори М. Юен із простою та лаконічною назвою «Прокрастинація» має в собі два блоки. Теретичну частину із поясненням та наведенням різноманітних прикладів прокрастинації і практичну, де вже сам читач може спробувати подолати свою лінь, виконуючи різноманітні завдання, свого роду квест, а ігри, як відомо, дуже стимулюють та подобаються людям. Автори книжки запевняють, що прокрастинація безжальна і зачіпає абсолютно всі верстви населення, від простого робітника до керівників великих компаній. І зазвичай люди підсвідомо навмисно затягують час і причини цьому можуть тягнутися від дитинства до дорослого досвіду.

Джедайські техніки.jpg«Джедайські техніки»
Книжка із психології, яка допомагає перемогти лінь та правильно розставляти пріоритети, написана Максимом Дорофєєвим і вже давно доступна в українському перекладі. Автор навчить вас, як правильно концентруватися на найважливіших речах та відкидати всі другорядні завдання. Розповість про підхід Toyota та «закон хом’ячка» і продемонструє фокус «Я зроблю все сьогодні, а не завтра». Саме такими настановами потрібно керуватися, коли на вас нападає лінь.

Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію.jpg«Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію»
Книжки про позбування ліні не повинні втомлювати читача, бо він згодом просто розліниться і вирішить їх недочитувати. Книжка Стіва Скотта «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» - це просто ідеальний варіант для лінивого читача. Невеликий обсяг, але дієві поради просто піднімуть вас із дивана та змусять працювати. Автор погоджується із нами і теж вважає, що лінь – то чума двадцять першого століття і вона набагато сильніша за відчуття невиконаного дедлайну чи навіть здоровий глузд. Книжка проти лінощів Стіва Скотта навчить вас правилу «80/20», матриці Ейзенхауера для швидкого прийняття рішень, розповість про квартальні SMART-цілі та «слонячі звички» для тривалих проектів і планування за календарними блоками.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image