Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-10-knyh-iz-yakymy-ty-tochno-ne-zanudhuyesh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-10 книг, із якими ти точно не занудьгуєш

11.11.2020
Відгук

У цій добірці заховалися книжки, від яких неможливо відірватися. З першої сторінки вони полонять вас та не відпускатимуть до останньої крапки.    

Місто дівчат.jpgСписок кращих книг 21 століття завжди поповнюється новими романами популярних авторів. Одним із таких романів є «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт. Роман переносить читачів у 40-ві роки минулого століття. Американська богема, таємниче кохання, війна, дружба, відчуття свободи та сексуальності. Все це чекає вас на сторінках роману.   

Шопоголік.jpgСмішні книги про любов і не тільки. Одна серія книжок Софі Кінселли розповідає про нестримну любов героїні до покупок. Вона не може без покупки пройти повз жоден ювелірний магазин чи бутик з одягом. І жодні борги перед банком не змінять ціль дівчини – купити те, що їй «надзвичайно важливе та потрібне». Карколомні пригоди героїні розгортаються у романах «Шопоголік» і «Шопоголік на Мангеттені»  

вуличний кіт на ім'я боб.png«Вуличний кіт на ім'я Боб» – реальна історія любові та турботи, які можуть врятувати життя. У життя Джеймса, затятого наркозалежного та вуличного безхатька, раптова з’являється поранений рудий кіт. Хлопець вирішує допомогти тварині одужати та вижити. Так і розпочалася дружба, яка кардинально змінила життя Джеймса. 

Г'юстоне, у нас проблеми.jpgКниги з гумором та сатирою якнайкраще тримають читачів у тонусі. І читаються вони переважно легко та цікаво. «Г'юстоне, у нас проблеми» – роман про героя, який завжди потрапляє у халепи. Будь-де і у будь-якій ситуації на нього чигають різні проблеми. Йому за тридцять, роботи немає, коханої також. Але є мама, яка, щоб там не було, втручається у життя чоловіка.  

Право на сміх. Антологія сатири і гумору української діаспори.jpg«Право на сміх. Антологія сатири і гумору української діаспори. Кн. 1. Часопис «Лис Микита» 1948-1985» змусить реготати з першої сторінки. Ця збірка увібрала у себе найкращі зразки гумористичних та сатиричних текстів української діаспори. І щонайважливіше: карикатури та шаржі цього видання досі не втратили своєї актуальності.

Прогулянка лісами.jpgНе менш дотепним є і тревелог Білла Брайсона «Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи». Двійко друзів вирішують випробувати себе на одному із найнебезпечніших маршрутів Америки – Аппалацькій стежці. Що з того вийшло, які пригоди та небезпеки були на їхньому шляху? Чи змінила така мандрівка героїв? Відповіді можна знайти у цій книжці.

Надруковано в Бейруті.jpgКниги з гострим гумором нещадно та доволі жорстоко висміють наші життя, спосіб існування чи спілкування. Роман «Надруковано в Бейруті» Жаббура Дуейги – це іронічний погляд на сучасне ліванське суспільство. Герой книжки мріє видати свій роман та йому це ніяк не вдається. Видавництво за видавництвом відмовляють друкувати його рукопис. Остання надія на найстаріше видавництво у місті, де хлопець починає працювати коректором. Але це місце роботи приховує чимало таємниць та махінацій. У які втягують і героя з його рукописом.

Моя темна Ванесса.jpgТоп книги завжди марковані певною якістю та важливість тем, які вони підіймають. Однією з таких є роман Кейт Елізабет Расселл «Моя темна Ванесса». Це важлива та актуальна книжка, яка підіймає теми сексуального насилля, педофілії, сприйняття себе та важких наслідків, які впливають на все подальше життя.

Чорні водяні лілії.jpg«Чорні водяні лілії» Мішеля Бюссі дозволять пірнути у хорошу детективну історію, мистецтво імпресіонізму та шарм маленького французького містечка. У відомому саду Клода Моне стається загадкове вбивство, а з музею викрадено одну із картин відомого митця. Під підозрою опиняються три жінки, які старанно приховують важливу інформацію про вбивство.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку