Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-10-knyh-dlya-rozvytku-soft-skills/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-10 книг для розвитку soft skills

09.07.2020
Відгук

Soft skills, або, як їх ще називають, «гнучкі навички» допомагають нам досягати успіху в роботі, навчанні та у повсякденному житті. Універсальні, не прив’язані до певної професії та кваліфікації, вони дозволяють нам краще адаптуватися до різноманітних потреб. Креативне мислення, проактивність, відмінна комунікація, здатність працювати в команді чи мотивація колег, високий коефіцієнт емоційного інтелекту – ось тільки невеликий приклад soft skills, які вартує вдосконалювати. Не знаєте, з чого почати? Наша добірка десяти книг розвитку таких навичок вам допоможе.

Книги про успіх

21 спосіб мислити креативно.jpgКниги для саморозвитку: «21 спосіб мислити креативно»
Чудовий тренажер розвитку творчого, нестандартного мислення. Практичні поради допоможуть знаходити та розвивати власний креатив повсюди, не чекаючи при цьому приходу натхнення.

Диференціюйся або помри.jpg«Диференціюйся або помри»
У часи широкого вибору товарів, послуг та вбивчої конкуренції, виділятися – це про виживання на ринку. Ця книжка для шукачів дієвих та універсальних інструментів диференціації у цьому світі одноманітних речей.  

Ніколи-не-їжте-наодинці-та-інші-секрети-успіху-завдяки-широкому-колу-знайомств.jpg«Ніколи не їжте на одинці»
Сьогодні важко уявити успішність без корисних та ефективних знайомств. Книжка розповість крок за кроком про нетворкінг: що це таке, для чого потрібний, де і як застосовувати, та чому так важливо постійно нарощувати та підтримувати власні соціальні зв’язки.

Книги-мотивація про гроші:

Шлях до фінансової свободи.jpg«Шлях до фінансової свободи»
Грамотне використання своїх фінансових ресурсів та висока грошова культура змінюють і покращують життя кожного. Порадами, методами та секретами досягнення цих цілей ділиться з усіма охочими відомий фінансовий консультант.

Звички на мільйон доларів.jpg«Звички на мільйон доларів. Як збільшити свій прибуток»
Успіх потрібно перетворити у звичку. А після прочитання цієї книжки, ви озброїтеся дієвими інструментами для контролю своїх фінансів,  прийняття ефективних рішень і налагодження комунікаційних навичок у будь-якій ситуації.

Книги для мотивації персоналу:

Маленька книжка великих коучингових моделей.jpg«Маленька книжка великих коучингових моделей»
У цій книжці на вас чекають максимально широкий вибір теорій та практик, які допоможуть краще зрозуміти, розвивати та використовувати можливий потенціал своїх працівників. Адже людина – це найцінніший ресурс, який може бути у бізнесі.

Становлення менеджера.jpg«Становлення менеджера. Що робити, коли всі чекають від вас вказівок»
Хто він – хороший менеджер. Якими навичками та характеристиками він має володіти? І взагалі, що робити, коли напартачити на новій посаді не хочеться? Практичні поради успішного менеджера шукайте у цій книжці.

Націлені на результат.jpg«Націлені на результат. Що насправді мотивує людей»
Чому традиційні методи мотивації працівників усе частіше не спрацьовують? Які є альтернативні варіанти для мотивування? Авторка комплексно та детально пропрацювала цю тему, і тепер у вас є набір мотиваційних орієнтирів працівників, які справді діють.

Кращі мотиваційні книги:

Підкори свій Еверест.jpg«Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу»
Історія про сходження на Еверест, перешкоди, поразки на шляху до цього, життєві погляди та рух тільки вперед надихатимуть вас на підкорення власних, локальних чи глобальних, вершин.

Велика книга 30-денних викликів.jpg«Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя»
Вибрані поради, техніки, ресурси цієї книжки допоможуть комплексно покращити ваше життя: від здоров’я до кар’єри та стосунків.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image