Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/tochnishe-nikudy-dobirka-knyzhok-dlya-lyubyteliv-fizyky-ta-matematyky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Точніше нікуди: добірка книжок для любителів фізики та математики

09.11.2020
Відгук

Екскурсія математикою.jpgТакі кращі книги з математики як "Екскурсія математикою" Стівена Строганца закохають у цей предмет навіть тих, хто терпіти його не міг у школі. Він дотепно пояснює цю науку через кидки у баскетболі, зебру на пішохідному переході, рух потягів та ще купу звичних речей, на які ми звикли дивитися інакше. 

Несамовита фізика.jpg"Фізика усюди довкола нас!" – переконують автори книги "Несамовита фізика: скрипка, піца, вино і надпровідність" Андрій Варламов та Лев Асламазов. Вони не звертаються до якихось захмарних понять та термінів, а розказують як розпізнати у повсякденних, але не зовсім зрозумілих явищах звичайні закони фізики та використовувати їх для покращення життя.

Крута математика.jpgГарним прикладом книги для маленьких математиків є "Крута математика" Трейсі Янг, що з допомогою малюнків та коротких пояснень швидко введе в курс справи математичної магії та не дасть засумувати. Цікаві експерименти, гарні ілюстрації, приклади з побуту та мистецтва чекають тут на читача. 

Проста фізика.jpgДумаєте книги з фізики є нудними та позбавленими гумору? Волтер Левін та Воррен Ґольдштейн зі своїм доробком "Проста фізика. Від атомного ядра до межі Всесвіту" доведуть вам протилежне. Вас чекає насичена подорож світом фізичних законів приправлена кумедними ситуаціями та захоплюючими дослідами. 

Алгебра. Науки у коміксах.jpgЧи справді комікс не підходить на роль книги для вивчення математики? У вас є можливість перевірити це самостійно, зазирнувши до "Алгебри. Науки у коміксах" Ларрі Гоніка та поринувши у розмаїття квадратних рівнянь, графіків та логарифмів. Тільки пояснюється тут це все не сухими фактами, а з допомогою кумедних мальованих помічників, що потрапляють у незвичні ситуації.

Фізика на пальцях.jpgБажаючи знайти кращі книги з фізики для початківців зупиніть свій погляд на книжці Олександра Ніконова "Фізика на пальцях. Для дітей та батьків, що хочуть допомогти дітям". Як справжній педагог, автор намагається всіляко зацікавити читача у предметі, а не навантажувати заскладною для розуміння теорією.

Фізика на кожному кроці.jpgКниги з фізики, що з нуля пропонують розібратися в цій науці часто нагадують підручники. Але не у випадку книжки "Фізика на кожному кроці" Якова Перельмана. Він пропонує почати із вивчення природних явищ та самостійно дослідити, які закони фізики беруть участь у їх утворенні. Чимало експериментів поданих тут зроблять перші кроки до розуміння предмету легкими та захопливими.

Буря в склянці води.jpgЕлен Черскі у книзі "Буря в склянці води" розказує, що спільного у кукурудзяних баранців та ракет, чим схожі круговерті молока, що його додають у чай та спіральні рухи повітряних мас у атмосфері. Дивно, але інтригуюче, чи не так? Гайда за відповідями на сторінки цього цікавезного видання.

Фізика часу. Усе відбувається зараз.jpg"Фізика часу: усе відбувається зараз" Річарда Мюллера є не лише якісним науковим виданням, що пояснює фізико-математичні особливості часової системи. Це і справжня філософська робота, де сплітається точне й абстрактне, відоме і ще нерозгадане. 

Неймовірні числа професора.jpgМабуть, кожен хоч раз намагався скласти кубик Рубіка. А може ви полюбляєте судоку та числові ребуси? Іен Стюарт розкриє вам нову сторону цих звичних розваг. У виданні "Неймовірні числа професора Стюарта" він жонглює математичними поняттями, що перетворює розуміння цієї науки на суцільне задоволення.

Читайте також:
Отримай знижку