Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/temnyj-bik-slavy-knyhy-pro-zirok/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Темний бік слави: книги про зірок

06.07.2020
Відгук

Спостерігати за зростанням знаменитостей дуже цікаво. Проте у багатьох з них стежка до успіху не була легкою та прямою. Зіркам частенько доводиться зазнати безлічі невдач на шляху до сходження на вершину слави. Про невдачі та перші розчарування знаменитостей можна прочитати у автобіографічних книгах від відомих людей.

Книги від зірок

Становлення.jpgОдним із кращих книжкових бестселерів є книга «Становлення» від колишньої першої леді Америки Мішель Обами. Будучи вмілою оповідачкою, Мішель показує нам, як змінилось її життя за часів восьмирічного президентства її чоловіка. Короткі історії про життя сильної жінки, внутрішні переломи, психологічні труднощі, які чигали на її сім’ю на кожному кроці, та відображення політичної кар’єри Барака Обами на взаєминах у сім’ї. Роздуми про кар’єру, сімейні цінності, політику та людську природу від вольової та мужньої жінки читайте у книзі «Становлення».

Історія мого кохання.jpgКнига королеви рок-н-ролу Тіни Тернер «Історія мого кохання» оповідає про кохання живої легенди музики. Відверта до мурах «Історія мого кохання» показує, як буває важко будувати взаємини та вибороти право на щастя знаменитостям. Починаючи від перших спроб на великій сцені разом з Айком Тернером та жаданої слави у 1980-тих, Тіна розповідає свою особисту історію, у якій право кохати дістала аж 27 років потому, як зустріла кохання. Щемка та відверта історія про запальний характер та бажання бути щасливою точно відгукнеться у вашому серці.

Людина в пошуках справжнього сенсу.jpgРекомендації книг від знаменитостей не обходяться без згадки бестселера Віктора Франкла «Людина у пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі». Віктор Франкл – психотерапевт та психіатр, який досліджував психологічний стан та поведінку ув’язнених концтаборів. Науковець створив власну наукову концепцію логотерапії, тобто волі до сенсу, якою й пояснює палку жагу людини жити і виживати у складних нелюдських умовах. Невеличка книжка про сенс може докорінно змінити ваше життя. Перш ніж брати книжку до рук, добряче подумайте, чи готові ви усвідомити сенс.

Недільна мудрість.jpgПерелік книг, написаних знаменитими людьми, органічно доповнює натхненна «Недільна мудрість. Осяяння, що змінюють життя» блискучої телеведучої Опри Вінфрі. Ефіри Опри зі знаменитими людьми надихають, проте якось у цієї геніальної жінки виникла ідея створити книгу, у яку буде вміщено квінтесенцію духовних порад від успішних та щасливих людей. «Недільна мудрість» увібрала у себе поради від духовних наставників, письменників та філософів Екхарта Толле, Брене Брауна, Пауло Коельйо, Елізабет Ґілберт, Діпака Чопри та багатьох інших. Затишні ілюстрації подарують вам справжню естетичну насолоду, а мотивуючі вислови про життя і боротьбу заохотять жити і отримувати все від життя!

Про випробування долі у житті відомих постатей з їхніх уст можна дізнатися чимало. Однак більше ексклюзивних відомостей про особисте життя, творчі здобутки та історію успіху зірок шукайте у добірці книг про знаменитостей.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%