Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/talk-to-me-dobirka-knyh-pro-vazhlyvist-komunikatsiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Talk to me: добірка книг про важливість комунікації

10.07.2020
Відгук

Все наше життя пронизане спілкуванням. Завдяки йому ми взаємодіємо із зовнішнім світом. Правильна комунікація допомагає налагоджувати різноманітні важливі стосунки та вирішувати, здавалося б, безнадійні суперечки чи конфлікти. Та чи замислюємося ми про те, що наші навички порозуміння потрібно розвивати та завжди вдосконалювати? Адже здорова комунікація ще нікому не зашкодила: ні у кар’єрі, ні в особистому житті. Тож почніть налагоджувати власне спілкування разом з нашою добіркою.

Книги про комунікацію

Складні розмови.jpgРозуміння психології спілкування сьогодні дуже важливе, а книги допомагають краще розібратися з цим. «Складні розмови: як обговорювати те, що хвилює найбільше» - не чергова теоретична книжка про важливість комунікації та здорову взаємодію з оточенням. Це – дієва практична настільна праця. Вона на зрозумілих прикладах пояснює, що таке складні розмови, які їх складові й етапи проходження. Та найголовніше, автори книжки дають кожному інструменти та методи перетворення будь-якої неприємної розмови на результативну комунікацію з позитивним завершенням для всіх.

Комунікація від нуля. Есеї для Мані.jpgКращі книги з комунікації розповідають про спілкування навіть із зовсім нестандартних чи дещо дивних, на перший погляд, ракурсів. «Комунікація від нуля. Есеї для Мані» Марії Титаренко саме з таких. Вона навчить нас, чи, скоріше, знову відкриє нам безтурботне та справжнє порозуміння. Те вміння, яке щиро застосовують діти (і яким послуговувалися  ми, коли були  ще малими).  У цій книжці немає жодних складних формулювань та конструктів – тільки легкий стиль, цікаві історії з власного життєвого досвіду.

Нетворкінг для інтровертів.jpgДля інтровертів будь-яка комунікація може стати справжнім викликом. А думки про вихід із власної зони комфорту – взагалі викликати панічні атаки. То чи сумісні нетворкінг та інтроверти? Карен Вікрі у своїй книжці «Нетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікації» переконана, що цілком. Вона ділиться настановами та порадами, як інтровертам найкраще використовувати власні ресурси для налагодження корисного та приємного спілкування. Екстраверти чи амбіверти також можуть для себе почерпнути нові ідеї з цього посібника.

Спершу скажи.jpgКниг про бізнес для початківців настільки багато, що не завжди можна зорієнтуватися, з чого почати. Бізнес – це перш за все багато різних переговорів. А переговори – це комунікація. З неї і варто починати початківцю, тому наступні дві книги про бізнес українською допоможуть вам стати кращим перемовником. «Спершу скажи «НІ». Інструменти професійного переговорника»: 33 правила та безліч прикладів із різних сфер життя та бізнесу цієї книги розтлумачать, як вам вести переговори чи приймати рішення з найкращою користю та успіхом для себе, вашої компанії чи бізнесу. За допомоги «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» ви поглибите свої знання результативних переговорів, отримані з попередньої книжки. Також розширите методику їх ведення не тільки у бізнесі, а й взагалі будь-де.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту