Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/talanovyti-lyudy-knyhy-vid-pysmennykiv-aktoriv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Талановиті люди: книги від письменників-акторів

04.09.2020
Відгук

Всім цікаво одним оком зазирнути за лаштунки і дізнатися – а як же живуть відомі люди, який ми так часто бачимо на великих екранах в кінотеатрі? Іноді складається враження, що ми знаємо про їхнє життя все – така ціна публічності в наш час. Але що насправді відбувається у їхніх серцях? Що вони відчувають? І як вони починали, ким вони були до того, як стати відомими? Сьогоднішньою добіркою книжок від знаменитостей ми спробуємо дізнатись відповіді на ці питання.

Щоденники відомих людей

Кімната снів.jpgСеред кращих книжкових бестселерів цього року варто звернути увагу на «Кімната снів» – новинку від Девіда Лінча та Крістін МакКенна. Це біографія одного з найвідоміших кінорежисерів нашого часу, роботи якого зачаровують та змушують замислитися. Написана вона дуже нетипово – періоди життя Лінча подають з двох позицій. Про режисера розповідають люди, які його оточували в той чи інший час, після чого він сам описує цей період життя. Таким чином читач отримує можливість дізнатися про все ззовні і зсередини. А бездоганне оформлення книги з фотографіями різних років допоможуть краще уявити все, що відбувалося. 

Історії, наклацані на друкарській машині.jpgДо книг відомих людей також варто зарахувати «Історії, наклацані на друкарській машині» Тома Генкса. Його історії підтверджують, що талановита людина – талановита у всьому. Сам актор вже давно колекціонує друкарські машинки, звідси пішла і назва збірки. Вона складається з сімнадцяти оповідань, в якій письменник презентує нам Америку в різні часи. Його герої намагаються досягти своїх мрій, знайти кохання та відкрити для себе щось нове у цьому житті.

Bucky F@@@ing Dent.jpgОкрім мемуарів акторів, варто також ознайомитися з їхніми романами, які часто характеризують людину не менше, ніж автобіографія. «Bucky F@@@ing Dent» всесвітньо відомого актора Девіда Духовни – це історія про звичайну людину на перший погляд людину, яка відмовляється жити за правилами. Цей пересічний чоловік за тридцять не хоче сім’ї, не може дописати свою книгу та свариться з батьком. Що має трапитись, щоб його життя змінилося? Як герою віднайти баланс у собі?

Heroes.jpg«Heroes» Стівена Фрая – це одна з багатьох книг цієї надзвичайної людини, яка є і актором, і письменником, і драматургом. У цій роботі він легко та дотепно переповідає усім відомі грецькі міфи про героїв зі своїм особливим британським гумором. Особливий колорит прози Фрая зробить ваш вечір незабутнім. Спробуйте почитати – ви подивитись на древні історії новим поглядом. 

Жизня.jpgА в кінці нашого списку – «Жизня» Олега Сенцова, широко відомого в Україні громадського активіста, кінорежисера та письменника, який був затриманий у 2014 році та ув’язнений в російській в’язниці. Це автобіографічні розповіді, які Сенцов писав у найтяжчі періоди свого життя. Навіть перебуваючи у в’язниці за звинуваченням у тероризмі, письменник активно сприяв її публікації і не втрачав надії. Це розповіді про пошук себе, про сумніви та про вибір своєї дороги, з якою він вже не збирається зійти.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image