Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/spijmaj-udachu-za-khvist-knyhy-dlya-tykh-koho-omynaye-fortuna/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Спіймай удачу за хвіст: книги для тих, кого оминає фортуна

09.11.2020
Відгук

Обдурені випадковістю.jpgЦікавлять книги про теорію удачі? «Обдурені випадковістю. Незрима роль шансу в житті та бізнесі» Насіма Талеба розповість про природу успіху у власній справі, чи завжди лише трудоголізм та сліпа віра у перемогу є запорукою утримання топових позицій. Також книга навчить відчувати тенденції та вміти помічати випадковості, аби вдало ними користуватися.

Бог дає таланти всім.jpgКоли усі книги з притягування удачі вже прочитані, а впевненості досі немає, Реґіна Бретт поділиться з вами оптимістичним настроєм у своїй роботі «Бог дає таланти всім». Вона запевняє, що треба лише 50 кроків, аби віднайти справу свого життя та насолоджуватися нею. І тоді фортуна розгледить вас крізь хмари сумнівів, адже задоволена людина із реалізованим талантом відразу стає помітнішою.

Таємнича сила слова.jpgКниги з розвитку удачі Валерія Синельникова мають чимало схвальних відгуків.  Особливо «Таємнича сила слова. Формула любові», де автор пише про важливість словесних установок, що ними програмуються і успіх, і добробут, і здоров’я. Завдяки аналізу психології успіху та чітким афірмаціям кожен відчує в собі внутрішні сили досягти нових висот.

Закони долі або три кроки до успіху та щастя.jpgГарні книги про удачу,  як книжка «Закони долі або три кроки до успіху та щастя» Олег Гадецький стають кращими друзями та тримають за руку протягом усього шляху, допомагаючи піднятися після будь-яких падінь. А ще розкажуть, як правильно формулювати ціль, яку роль грає щасливий випадок, де шукати гармонію та комфорт. 

Життя за алгоритмами.jpgПсихологічні книги про шлях до омріяних досягнень на кшталт «Життя за алгоритмами. Як робити раціональний вибір»  Браяна Крістіана розвіюють міф, що впорядковане життя нецікаве та нудне. А що як уміння користуватися алгоритмами відкриє нові горизонти пошуку варіантів розвитку? І якщо приправити цю стратегію дрібкою удачі – вийде вибухова суміш.  

Налаштуйся на зміни.jpgЯк спіймати хвилю фортуни та де шукати рецепт успіху? Один такий знайдеться у книзі Керол Двек «Налаштуйся на зміни». Виявляється, наші таланти та здібності не є сталою величиною, а ще й залежать від ставлення до них. Та ще й нарікання на удачу не завжди виправдані. Чому? Відповідь буде неочікуваною.

Великий потенціал.jpgА як що до того, аби замість гризти горлянки та йти по трупах до успіху, зосередитися на колективних досягненнях? Таку нетривіальну пропозицію робить Шон Ейкор у книзі «Великий потенціал», висловлюючись про важливість взаємодопомоги. За його словами, удача супроводжує тих, хто готовий допомагати іншим, бо це неухильно тягне за собою розвиток обох сторін. 

Ніколи-небудь.jpgДумаєте, якщо просто лежати у напрямку мрії, то не просунетесь до неї ні на крок? А от і ні. Важливо хоча б чітко сформулювати її та не нехтувати знаками долі, як запевняє Олена Рєзанова у книзі «Ніколи-небудь.  Як вийти з безвиході і знайти себе». Станьте керівником свого руху, будьте готові ризикувати і результат не забариться. 

Дивись уперед.jpg«Дивись уперед. Надійний шлях до омріяного життя» Майкла Гаята та  Деніела Гаркаві є наче мапою скарбів, що покроково веде до розуміння власних цінностей та життєвої мети. Досить плисти рікою існування абияк та сподіватися, що трапиться щасливий випадок. Чіткий план дій – ось що вам потрібно. 

Хто взяв мій сир.jpgНабридло кидатися від крайнощів до крайнощів, то з головою поринати у незвідане, то катастрофічно боятися змін, бо не щастить? Джонсон Спенсер у книжці «Хто взяв мій сир?» аналізує пріоритетність усіх життєвих поривань, відкриває очі на гонитву, на яку люди часто перетворюють свій шлях та вчить успішно долати будь-які труднощі.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку