Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/spasimo-planetu-sotsialno-vazhlyvi-knyhy-pro-vidkhody-ta-smittya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Спасімо планету: соціально важливі книги про відходи та сміття

15.06.2020
Відгук

На жаль, книги про сміття та екологію наразі дуже популярні та важливі для застосування, бо така дивовижно проста у створенні, та надскладна у вирішенні проблема як сміття та забруднення торкається кожного з нас. У полі чи в місті, на воді чи навіть у повітрі — прояви загострення проблем екології вже помітні, тому головною метою людини сьогодення є збереження довкілля. Наш блог підготував добірку цікавих і корисних книг, які налаштують на особисті зміни та навчать корисним порадам зі збереження довкілля.

Книжка про сміття.jpgКнижки про сміття для дітей молодшого та середнього шкільного віку допоможуть цікаво опанувати важливі знання з екології та проблеми відходів, доступно та наочно зрозуміти терміни та навчитись розрізняти відходи та сміття. Яку користь людство може отримати від шкідливого сміття? Що таке Zero Waste, та як цей термін можна з користю застосувати вдома та школі?  Під соковитою обкладинкою видання «Книжка про сміття» юних читачів (можливо, і їх батьків) чекають корисні поради щодо сміття, які неодмінно треба застосувати!

Жити із зеленим серцем.jpgКниги про захист навколишнього середовища неодмінно розглядаються в контексті життя людини, адже саме від нас залежить стан довкілля та власного здоров'я. Новинка цього місяця, книга «Жити із «зеленим серцем». Подбай про себе і планету» - це довершений посібник «зеленого» способу життя, мета якого – позбавити кожного з нас токсичних речей та звичок, які впливають на довкілля. Сторінки цієї книги, подібно корінню дерев, містять купу пунктів, засвоєння яких стане підґрунтям для зцілення планети. Вплив різних матеріалів та хімічних засобів, косметичних, засобів гігієни, авторка детально й доступно поєднала з порадами щодо оселі та харчування, розробивши ґрунтовну працю, націлену на здорове та щасливе майбутнє кожного.

Сміттєва революція.jpgКниги з екології для дітей захопливо занурять їх у пізнавальну історію, що подарує нові  цікаві знання та жагу до продовження читання. На яскравих сторінках книги «Сміттєва революція» юних читачів чекають безліч цікавих фактів та відкриттів, які не лише пояснять, як захистити нашу планету від сміття, а й стануть провідниками у світі науки!

Що відбувається зі сміттям, яке ми кожен день викидаємо?  Куди зникають всі ті речі, які нам більше не потрібні? Зазвичай, ми просто позбуваємось зайвих речей, тим самим забруднюючи планету. Проте не хвилюйтесь, адже змінити життя на краще може кожен з нас, достатньо знати, як влаштований світ навколо та піклуватись про наш спільний будинок — Землю. Якщо ти хочеш дізнатися, звідки береться вода, яку ти п'єш, чим небезпечна шерстяна шапка та як твій старий телефон може захистити тропічні ліси, то не марнуй час, та пірнай у читання!

Дім – нуль відходів.jpgЧи можливо опанувати стиль життя, такий собі «натуральний дзен», де кожен з нас не продукує більше літрової банки сміття, не купує зайвого та насолоджується мінімалізмом? Книга про захист природи та щасливе життя в сучасному світі «Дім — нуль відходів» від засновниці міжнародного руху життя без сміття — це 310 сторінок лайфхаків, які надихають на внутрішні зміни та допоможуть заощаджувати ресурси та гроші. Після застосування порад авторки, кожен з нас зможе відчути полегшення у власному оточенні, та вплинути на здоров'я Землі в цілому.

сміття і люди.jpgКнига про природничі науки, зокрема біологію та антропологію, помножена на людську психологію та гострі проблеми світових відходів, сплелися в історію невід’ємної риси людського існування — сміття. Праця Томаса Гілланда Еріксена  «Сміття і люди» - це влучна, дивовижно розумна та дійсно актуальна для сучасного суспільства книга, адже сучасні темпи споживання та нехтування екологічними нормами, замовчування теми сміття та історичне підґрунтя проблеми відходів автор розглядає та аналізує через культурну та соціальну призму, шукаючи шляхи перетворення сміття у щось корисне.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Знижки до -40%