Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/rujnuyemo-stereotypy-knyhy-pro-dobrykh-pavukiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Руйнуємо стереотипи: книги про добрих павуків

17.09.2020
Відгук

Новинки дитячих книг вражають широкою панорамою різноманітної тематики. Багато з цих стосуються світу тварин, і мають на меті привчати малечу турбуватися про природу, любити її та берегти. Цікаво, що така література давно не обмежується описом котиків, песиків чи слонів. Як вам добірка книжок про… павуків!? Немає сумніву, багатьом ці істоти здаються бридкими і жахливими. Діти їх також бояться. Та чи такі страшні павуки насправді? Впевнені, що наша література змінить ваше прискіпливе ставлення до них.

Енциклопедія павуків

Пізнаю світ. Павуки.jpgДитяча література багата на книги про цих дивних і дещо моторошних істот. Варто згадати видання «Пізнаю світ. Павуки». Його автор Альгара Алехандро детально розповідає читачам про особливості життя павуків, їх вміння плести тонку і, водночас, міцну павутину, маскуватися та полювати. Ця книга захопить вашу уяву та збагатить несподіваними фактами й знаннями.

Павуки.jpgДуже цінним є видання «Павуки» Олега Зав’язкіна. Книга просто, доступно розповідає про цих цікавих мешканців фауни, подає їх життєдіяльність від появи на світ й до смерті. Характерно, що книга наповнена не картинками, а справжніми фотографіями павуків. Це дозволить детальніше познайомитися з їх видами та будовою тіла.

Комахи та павукоподібні. Розвивальні наліпки. Розумні завдання. Велика книжка.jpgБезперечно, найменші діти особливо жахаються павуків. Але завжди є можливість зрозуміло пояснити їм, що боятися не слід. Цьому допоможе книга «Комахи та павукоподібні. Розвивальні наліпки. Розумні завдання. Велика книжка». Вона багата на яскраві ілюстрації та спеціальні наліпки, завдяки яким малюки зможуть не тільки знайомитися з її героями, а й навіть вчити свої перші англійські слова. Завдяки вмінню пояснити специфічну тему просто, легко і зрозуміло, це видання припаде до душі як дітям, так і їх батькам.

Моя маленька енциклопедія. Комахи і павуки.jpgРадимо також книгу «Моя маленька енциклопедія. Комахи і павуки». Вона, як і попереднє видання, не обмежується самими лише павуками і дозволить читачам поринути в загадковий та непередбачуваний світ тих, хто повзає, літає, стрибає та має шість чи вісім лапок. Малюкам буде цікаво дізнатися, як ненажерлива гусінь перетворюється на легкого грайливого метелика, як живуть колонії ос, бджіл та мурах, куди поспішає коник-стрибунець. Книга дозволить їм інакшими очима поглянути на світ комах, побачити в ньому щось дивовижне та таке, чого раніше не бачили інші. Можливо, вона виховає майбутнього ентомолога, котрий здійснюватиме захоплюючі відкриття, лікаря, чи навіть бджоляра, який даруватиме людям солодкий і цілющий мед.

Як полюбити павученя.jpgКниги про павуків ще не встигли стати класикою дитячої літератури. Для багатьох вони виглядають надто дивними, або ж читачі просто звикли до того, що ці істоти за замовчанням є гидкими, і не збираються змінювати свою думку. Тим не менш, в Книгарні «Є» можна досить дешево замовити дитячі книги про павуків. Дітям обов’язково сподобається видання «Як полюбити павученя?» Діани Амфт. Воно розповідає про захоплюючі пригоди маленької павучинки. Ця книга не залишить малечу байдужою.Читайте також:
Отримай знижку