Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/psykholohichni-knyhy-shcho-dopomozhut-znyzyty-riven-tryvozhnosti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Психологічні книги, що допоможуть знизити рівень тривожності

11.09.2020
Відгук

Ми часто переймаємося через купу дрібниць, які можуть довести до сказу, особливо коли навалюються усі разом. Це призводить до неврозів, підвищення тривожності, страхів та вигорання, особливо в умовах сучасності, де купа стресів очікує за кожним поворотом. Якщо це все про вас – ласкаво просимо до цієї тематичної добірки.

Книги, що допоможуть у житті

Зціли себе сам.jpgЯкі б списки про 10 кращих книг із психології ви не переглядали, дуже висока вірогідність того, що там опиниться одна із книжок Луїзи Хей. І не дарма. Наприклад, її праця "Зціли себе сам" – чудовий мотиваційний бестселер, що відкриє очі на те, звідки ж насправді беруться купи проблем, що, здавалося б, падають нізвідки. Завдяки технікам позитивного мислення та фільтрації думок, через зміну ставлення до себе і усього, що відбувається довкола, можливо докорінно змінити своє життя. Саме це і пропонує читачам авторка.

Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті.jpgКниги з психології, купити які справді варто – це про доробок Ірвіна Ялома. У книзі "Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті" автор не обіцяє моментальних результатів. Натомість він щиро та без еківоків розповідає про причинно-наслідковий зв'язок певних випадків у житті та виникнення страхів та тривожності. З тонким гумором та турботливою інтонацією професор психотерапії звертається до читача з проханням помічати прекрасне довкола та вчасно звертати увагу на зміни свого внутрішнього стану. На сторінках книги є усі необхідні вказівки для того, аби це почати.

Любити те, що є.jpgЩодо книг про пізнання себе, то однією з перших в списку книжка Байрон Кейті "Любити те, що є". Книга напівавтобіографічна, тож авторка описує процеси психологічного переродження на власному прикладі, доповнюючи це прийомами та установками, що є справді дієвими. Також відчувається відгомін буддистських та індуїстських догм, що пропагують схожі цінності. Читач познайомиться зі стадіями виходу з депресії та етапами подолання тривожності, намітить і свій шлях до просвітлення.

Обирай себе.jpgКращі книги про любов до себе це ті, котрі стають кращими друзями та можуть підтримати у скрутну хвилину. Книжка "Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя" Ембер Рей здатна надихнути на роботу над собою та допоможе відкрити друге дихання. Адже авторка розмірковує над важливістю завжди обирати себе, свій комфорт та душевний спокій. Бо хто ж це зробить за нас? Саме час забути про страх осуду, непрохані поради та тиск оточення і рухатися до своєї мети так, як вам того захочеться. Не забудьте прихопити з собою цю чудову книжку.

Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути.jpgКнига "Перемикайся. Стань тим ким ти хочеш бути" Маршала Ґолдсміта і Марка Рейтера підійде тим, кому набридло постійно відволікатися на побічні справи та непотрібні дрібниці, а потім картати себе за це, підвищуючи загальний фон тривожності. Автори є відомими та успішними коучами, тож їх поради більш ніж професійні, вони витримані роками праці та мають доведену ефективність. Книга вчить працювати з повсякденними тригерами, аналізувати їх вплив та свідомо регулювати їх необхідність у житті, а значить – ставати більш впевненим та самостійним господарем своїх дій.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image