Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/psykholohichni-knyhy-pro-dosyahennya-harmoniyi-cherez-samorealizatsiyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Психологічні книги про досягення гармонії через самореалізацію

26.08.2020
Відгук

Людина народжується, щоб бути щасливою. Але кожен з нас бачить щастя по-своєму. Хтось прагне багатства і влади, хтось намагається реалізувати свої таланти в творчості, а хтось бачить своє покликання в служінні людям. Утім важко реалізувати свій потенціал без досягнення внутрішньої гармонії. 

Як досягнути внутрішньої гармонії – найкращі книги з психології

Спіймай дзен життя.jpgЯк досягнути внутрішньої гармонії – актуальне питання, яке цікавить багатьох людей, і книги на цю тему ви завжди можете знайти в Книгарні «Є». Пропонуємо вам прочитати книжку дзенського монаха Шинмьо Масуно «Спіймай дзен життя. Японські практики, що ведуть до спокою та радості» від видавництва «Клуб сімейного дозвілля». Автор доводить, що гармонія – у простих речах. Тож приберіть зі свого життя увесь мотлох та сконцентруйтеся на мінімалізмі.

Приборкай своїх драконів.jpgКниги, що допомагають знайти гармонію, надзвичайно цікаві та корисні. Ми рекомендуємо вам придбати книжку «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги», яку написав Хосе Стівенс. Внутрішні страхи та особистісні негативні установки, а також самоприниження, нетерплячість, мучеництво, жадібність й упертість – ось ті «страшні дракони», котрі заважають людині радіти життю. Утім, автор підкаже, як можна приборкати цих «драконів» і змусити їх служити вам! 

Зупинись! Як протистояти культу самовдосконалення і бути щасливим.jpgКниги про гармонію з собою адресовані тим, хто втомився постійно «підлаштовуватися» під «нові тренди» та інших людей. Книжка «Зупинись! Як протистояти культу самовдосконалення і бути щасливим» датського професора психології Свенна Брікмана – чудовий варіант для домашнього читання та для подарунка. Автор розповідає, як сучасній людині досягти душевної гармонії та отримати задоволення від життя.

Рік особистої ефективності.jpgКниги для внутрішньої гармонії – це також книжки, в яких розповідається про розвиток внутрішньоособистісного інтелекту й особистісної ефективності. Мережа Книгарні «Є» може запропонувати вам видання «Рік особистої ефективності. Внутрішньоособистісний інтелект. Збірник № 2» від видавництва «Моноліт». Ця книжка допоможе читачеві зрозуміти та змінити спосіб мислення, а ще – розвинути силу волі й корисні звички і керувати власними емоціями. 

Хочете про це поговорити.jpegКниги про душевну гармонію - це також і спогади лікаря-психотерапевта, які можуть допомогти читачам звільнитися від тривог і побудувати щасливі стосунки з оточуючими. Ми говоримо про надзвичайно цікаву книжку лікаря Лорі Ґоттліб «Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах» від видавництва «BookChef». Прочитавши цю книжку, ви навчитеся розпізнавати й розуміти свої емоції, а також емоції інших людей. А це, безумовно, дозволить вам грамотно керувати емоціями, налагодити гармонійні стосунки з іншими людьми, позбутися різноманітних тривог і, врешті-решт, жити у повній гармонії із собою та світом.<

Читайте також:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 21.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%