Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/psykholohichni-knyhy-dlya-badorosti-tila-j-dukhu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Психологічні книги для бадьорості тіла й духу

21.09.2020
Відгук

Буває так, що життя аж ніяк не тішить, а в найближчому оточенні не знаходяться ті, хто мають влучні слова. Таке трапляється після складних випробувань долі, трагічних подій чи у кризові періоди. Врятувати у такій ситуації зможе книжка, яка розрадить, допоможе подолати життєві негаразди та повірити у власні сили.

7 звичок високоефективних підлітків.pngСеред ефективних книг для підняття самооцінки підлітка є мотиваційна книга «Сім звичок високоефективних підлітків» Шона Кові. Вона змотивує на нові звершення, допоможе визначити перші несміливі цілі в житті підлітка та налаштує на хвилю позитиву. Шон Кові переконує, що діяти – легко, варто лише захотіти та взяти відповідальності на себе. «Сім звичок..» виховає зі звичайного підлітка такого, що вірить у власні сили і має прагнення.

У пастці депресії.jpegНаукові книги про депресію та стрес дають читачам уявлення, як це працює: чому ми щодня піддаємося стресу та як боротися із тривогою та затяжною депресією. Книга «У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю» Алекса Корба розповідає, який чином нейробіологічні процеси в мозку впливають на психологічний стан людини. Алекс пояснює, яким чином приємні дрібниці, які ми можемо собі дозволити щодня, можуть вирятувати з нових кіл депресії та пригнічення. Про щоденний стрес та зовнішні впливи на організм людини дітям та підліткам розкаже книга «Під тиском. Наука стресу».

Ніколи-не-їжте-наодинці-та-інші-секрети-успіху-завдяки-широкому-колу-знайомств.jpgКниги, що допомагають почати життя спочатку або кардинально його змінити не варто ігнорувати. «Ніколи не їжте наодинці» Кейт Феррацці вже встигла стати бестселлером. А все завдяки тому, що автор – справжній гуру нетворкінгу! Кейт радить заводити нові знайомства і ділиться лайфгаками з ефективної комунікації.

Прокачай свій мозок.jpgСкладні книги для розвитку мозку покращують пам'ять, увагу, концентрацію та вміння мислити креативно. «Прокачай свій мозок» Гарета Мура уміщує вправи для прокачування різних зон мозку. Тут ви знайдете вправи для креативного письма, розвиваючі ігри та головоломки, завдання для побудови розумної аргументації, математичні задачі та приклади навіть для гуманітаріїв!

Не примушуй себе.jpegКниги про розвиток сили волі можуть спрацьовувати навіть якщо вони допомагають вам підтримувати стан внутрішньої гармонії та безтурботності. Якщо інші варіанти вам не підійшли, то обов'язково радимо спробувати альтернативну силу волі від Бенджаміна Гарді. У книзі «Не примушуй себе. Альтернатива силі волі» автор доводить: коли у вас щось не виходить, ви не в силах знайти внутрішній ресурс на виконання усіх планів та бажань, то справа аж ніяк не у слабкодухості чи відсутності сили волі. Іноді заради досягнення максмальної ефективності варто змінити оточення та урізноманітнити коло спілкування. Досить змушувати себе робити щось заради вищого блага! Знайдіть нових друзів та нове хобі, а разом з цим зміниться ваше ставлення до звичних речей і справи, до яких ви себе силували, постануть в іншому світлі.

Більше книг з психології знаходьте за посиланням.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту