Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/prominnya-slavy-knyhy-pro-znamenytostej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Проміння слави: книги про знаменитостей

15.09.2020
Відгук

Книги про відомих людей завжди користуються шаленою популярністю в читачів. По-перше, дуже цікаво дізнатися деталі біографії популярної особи, вивчити, як складався її шлях до висот. По-друге, такі книги є неабиякою мотиваційною сходинкою для власного старту. Вони навчають не опускати рук, подають приклад та надихають. 

Книги зірок

Коко Шанель. Біографія століття.jpgІсторичні біографічні книги описують становлення видатних особистостей. Вони багаті на фактологічні подробиці, а також містять потужну емоційну складову. Такою є книга Анрі Гіделя «Коко Шанель. Біографія століття». Вона розповідає історію незабутньої француженки, котра створила неповторний стиль, який символізував епоху. Дизайн одягу, прикраси, парфумовані аромати, мода – Коко Шанель навчала жінок бути Жінками з великої літери, повірити в себе, боротися з недоліками і розвивати переваги. Її біографія, створена автором на основі багатого матеріалу у вигляді інтерв’ю, газетних публікацій та особистих документів, стане мотиваційною настільною книгою.

Моє життя та робота.jpgТвір видатного Генрі Форда «Моє життя та робота» безсумнівно надихатиме кожного – як бізнесмена, так і знавця своєї справи. Її автор був буквально фанатиком автомобілебудування, в цю галузь істинно вкладав усю душу. Ще за життя про Форда почали створювати бувальщини й міфи, в яких складно відрізнити правду від домислів. Деякі з них він сам згадує в книзі, однак біографія виходить далеко за рамки автомобільної галузі. Тут роздуми про політику, економіку і суспільство, перемежовані філософським настроєм. Гострі питання Форда про те, чому люди так нерівномірно наділені матеріальними благами і чому ці блага зосереджені в руках вузької групи осіб, є актуальними й досі.

Мої винаходи.pngАвтобіографія Ніколи Тесли «Мої винаходи» описує становлення великого чеського винахідника, детально розкриває його досліди в галузі електрики та шлях саморозвитку й самовдосконалення. У книзі Тесла ділиться не лише біографічними подробицями, а й роздумами щодо перспектив людства загалом. Він ґрунтовно аналізує людську цивілізацію та доходить висновків, що досі актуальні. Ба більше: прогнози Тесли, що нещодавно були фантастикою, нині виглядають дуже реалістично.

вогонь і лють.jpegКращі мемуари політиків цікаві не лише простим читачам, а й фахівцям у галузі історії та політології. Зрозуміло, що у спогадах публічна особа може дозволити собі відвертість, яка часто недопустима у промовах із високих трибун. Втім, окремі політики досить щирі і різкі під час інтерв’ю, які дають ще під час своєї каденції. Так, за результатами журналістських спілкувань із Дональдом Трампом, Майкл Вулфф написав книгу «Вогонь і лють». У ній порушено різні питання життя найбільш харизматичного лідера країни сучасності. Трамп у властивій йому манері розповідає про своє сходження спершу на бізнесовий, а згодом і на політичний олімп, ділиться власними враженнями щодо внутрішніх та зовнішніх змін у США, відкриває завісу особистого життя. Видання буде дуже цікавим і таким, від якого неможливо відірватися.

Листи до сина.jpgКниги-біографії успішних людей не завжди написані в бадьорості і піднесенні. Нерідко буває, що визнання приходить вже після смерті, тоді як за життя на особистість зазнає важких випробувань й злигодней. Мова йде про Василя Стуса. Його непримиренна життєва позиція втілилася в книзі «Листи до сина». У ній поет розповідає своєму синові Дмитру, як важливо лишатися Людиною за будь-яких життєвих обставин та не зламати власну гідність.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image