Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/polyubyla-molodoho-v-sadochok-khodyla-knyhy-pro-pokynutykh-ditej-ta-nerozdilene-kokhannya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

«Полюбила молодого, в садочок ходила»: книги про покинутих дітей та нерозділене кохання

17.08.2021
Відгук

Привид опери.jpgКласичні книжки про нерозділене кохання з елементами містики — це про "Привида опери" Ґастона Леру. Дія обертається навколо успішного театру, де вирує життя з усіма звичними для артистів інтригами, розвагами та творчою атмосферою. Проте спокій директорів постійно порушує таємничий привид, який до того ж закоханий в одну з акторок, хоча вона в свою чергу вже обіцяна іншому. То на що здатен розлючений невидимець заради любові?

Дім дивних дітей класна література.jpgНезвичайна книжка про покинутих дітей у жанрі фентезі — "Дім дивних дітей" Ренсома Ріггза. Головний герой дізнається, що його дідусь якось пов'язаний із таємничим сиротинцем на віддаленому острові. І після його загибелі за незрозумілих обставин хлопчик вирішує відшукати те місце, аби зрозуміти, що насправді сталося, і чому він сам так відрізняється від своїх однолітків. 

Дім, в якому.jpg"Дім, в якому..." — це фундаментальна праця письменниці Маріам Петросян. Тут із глибоким психологізмом описане життя у притулку для дітей з інвалідністю чи просто тих, хто набрид батькам. Усі жителі тут дуже відрізняються між собою, що часто спричиняє конфлікти та протистояння. Проте все ж їх об'єднує одне — бажання жити повноцінно, соціалізуватися по-своєму та не відчувати себе самотніми й покинутими цілим світом.

Зраджений гетьман.jpgМайстриня книг у жанрі "історична проза", Ярослава Дегтяренко в романі "Зраджений гетьман" запрошує читачів у часи гетьмана Виговського. В Україні назріває війна з Московією. Головний герой розчаровується в житті, адже його кохана виходить заміж за іншого. Хлопець йде до війська, аби назавжди залишитися на полі битви. Проте доля готує йому набагато важливішу роль у цій історії. 

Грішниця.jpgСучасні книжки про нещасну любов від Олени Печорної — це завжди емоції, надрив почуттів і щемлива життєва історія. Її "Грішниця" оповідає про долю дівчини-сироти, що стає жертвою булінгу від однолітків. Пізніше вона зазнає зґвалтування, а тоді народжує дитину, якій ставлять невтішний діагноз. Скільки ж випробувань може витримати одна тендітна жінка та чи вдасться їй урешті віднайти життєвий спокій? Фінал бентежить і розчулює. 

Великий Гетсбі.jpgКниги про любов завжди мають попит, бо це, мабуть, найбільш багатогранне почуття, яке в усіх проявляється по-різному. От і Великий Джей Гетсбі, герой однойменного твору Ф. Фіцджеральда, підозріло швидко розбагатівши, тепер робить усе, аби продемонструвати колишній дівчині, яка свого часу обрала більш заможного кавалера, що вона втратила. І всі пишні вечірки влаштовує лише для одного — щоб Дейзі повернулася до нього та знову закохалася, як колись. 

Адюльтер.jpgРозмірене життя, чоловік, діти, улюблена робота — здавалося б у героїні все вже склалося якнайкраще й ніщо не заважає її щастю. Та лиш одне інтерв'ю перевертає все догори дриґом, адже співрозмовником виявляється її коханий із далекого минулого. І тут жінка розуміє, чого насправді їй бракувало весь цей час — яскравих почуттів, пристрасті, яка б дала змогу відчути себе живою. Та чи варто пірнати в цю водоверть? Що врешті обере героїня: стабільність минулого чи палку невідомість майбутнього? Відповіді дає Пауло Коельйо в романі "Адюльтер", і вони, як завжди, дивують. 

Пригоди Гекльберрі Фінна.jpgНайбільш оптимістична книжка цієї добірки — творіння Марка Твена "Пригоди Гекльберрі Фінна". Головний герой фактично зростає на вулиці, адже його батько постійно лається й пиячить, зовсім не опікуючись долею хлопчика. Тож він вирішує втекти від ненависного родича та вирушити в подорож, де зустрічає такого ж утікача, як і він сам — колишнього раба Джима. Разом їм випаде пережити чимало пригод, а найголовніше — повірити у дружбу, родинні цінності й добро, якого насправді довкола більше, ніж здається.

Читайте також: