Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/pobory-temryavu-dobirka-knyh-pro-temni-svity/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Побори темряву: добірка книг про темні світи

13.11.2020
Відгук

Кров Кажана.jpgМістичні книги здатні лоскотати нерви, оголювати найбільші вади та висвітлювати найтемніші кутки людських душ. У книзі «Кров Кажана» Василь Шкляр зачіпає тему сімейних стосунків, де не всі виявляються задоволеними звичним станом речей. Смерть, страх та секс ідуть тут попідруч, змушуючи серце битися частіше.

Крістіна.jpgСтівена Кінга давно охрестили королем жанру. І не дивно, адже його творчість – це містика, жахи та трилери. Його «Крістіна» – це розповідь про одержимість, намагання зберегти статус кво та отримати визнання у колективі, хай навіть мова лише про одногрупників у коледжі. І використовуючи для цих цілей транспортний засіб варто пам’ятати, що у машин теж є душа. Душа, що готова вбити заради того, аби не ділити господаря ні з ким. 

Говард Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів.pngНапевно кожен читач прагне віднайти для себе кращі книги. Трилери і жахи вражають розмаїттям, та іноді варто звертатися і до витоків. Говард Лавкрафт по праву вважається батьком жахастиків, тож три томи його «Повного зібрання прозових творів» точно варті прочитання. Розмаїття сюжетів, переплетення містики і реальності та лякаючі фантастичні вигадки супроводжуватимуть вас у кожній оповіді.

Особлива форма жорстокості.jpgЛегко гратися у стосунки, коли точно знаєш правила і можеш у будь-який момент вийти з гри. Але для героя книги Арамінти Голл «Особлива форма жорстокості» межа дозволеного – лише примарне слово.  І його партнерка не може належати комусь крім нього. Бо вона – примхлива річ, а він – її єдиний господар.

Не вір у це.jpg«Не вір у це» Чарлі Донлі входить до списку кращих книг-трилерів 2020 року. Сідні, продюсерка на телебаченні, вхопилася за резонансну справу про дивне вбивство, вважаючи за потрібне довести невинуватість підозрюваної. Але кіл пекла у цьому розслідуванні виявляється більше, ніж очікувалося і від правди, що відкривається, холоне у жилах кров.

Кладовище домашніх тварин.jpgЗгадаємо ще один твір Стівена Кінга, що входить до топів книг жахів для підлітків. «Кладовище домашніх тварин» має славу найбільш моторошної історії, що вийшла з-під пера автора. Тут наскрізно відчувається тема страху смерті та втрати найближчих. А все починається із загиблого кота, що вертається живим після того, як його поховали на старому індіанському кладовищі. Майже живим.

Дівчина, яку ми вбили.jpgМістична історія Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» охоплює аж три часові лінії, в основі яких дружба кількох молодих людей, яких тримають купи не тільки спільні інтереси і почуття, а і страшна таємниця. Чому та ніч на Івана Купала наклала темний відбиток на долі усіх учасників та що як мертві теж мають пам'ять? Відповіді вас приголомшать.

Пастка для різника.jpg«Пастка для різника» Юрія Даценка є художнім переосмисленням відомої історії про серійного убивцю. Події відбуваються у місті Проскурові 19-го століття, де молодому хірургу доводиться брати участь у розтині вбитої дівчини. Тільки от справа виходить далеко за межі його компетенції, все більше відгонить містикою.  Невже за усіма кривавими злочинами стоїть той самий маніяк?

Розфарбований птах.jpg«Розфарбований птах» Єжи Косинського не є горрором у класичному розумінні.  Тут лякає приховане, те, що міститься в глибинах підсвідомості кожної ланки суспільства. Війна крізь призму світогляду малої дитини, прадавні вірування та страх відрізнятися від сірої маси – ось провідні теми цього жорсткого чтива. Жорсткого, але глибинно пронизуючого. 

Зодіак убивств.jpgІсторія Соджі Шімади «Зодіак убивств» вражає простотою викладення та моторошністю суті. У щоденниках загиблого художника знаходять майже буденні описи майбутніх убивств кожної із жінок, в оточенні яких він проживав. А все тому, що за астрологічними знаками лиш одна з них має право жити, бо є ідеальною. Тільки от втілити план чоловік не встиг. Та хтось вирішив надолужити втрачене ним.

Читайте також:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 18.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%