Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/pobory-stres-razom-iz-tsymy-knyhamy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Побори стрес разом із цими книгами

02.09.2020
Відгук

Іноді нам потрібен поштовх, щоб отямитися і почати знову радіти життю. У книгах із цієї добірки ви знайдете моральну підтримку, покрокові інструкції як вийти зі стресу, а також безліч надихаючих історій, які допоможуть і вам витягнути себе із багна зневіри.

Книги як боротися зі стресом

як взаємодіяти з проблемами.jpgСтрес у науковій літературі та одна з його причин загалом – це проблемні люди. Книга «Як взаємодіяти з проблемними людьми» приводить нам їхню детальну класифікацію. Кожен розділ показує приклади взаємодії та спілкування з певним конкретним типом. Інформація у книзі подана схематично і наглядно, що дає можливість легко сприймати і запам’ятовувати. Прочитавши поради Роя Ліллея доля буде вести вас по життю як мудру людину, а знання проблемних та стресових ситуацій навчить розрізняти їх та діяти відповідно.

Пекельний тиждень. Сім днів на повну силу.jpgКраща книга зі стресостійкості – це «Пекельний тиждень. Сім днів на повну силу». Це чудовий спосіб підняти власну мотивацію, змінитися і взяти нарешті відповідальність за своє життя. Вона написана дуже цікавою мовою і адресована тим читачам, які дійсно хочуть змінити деякі зі своїх звичок і вирішили зробити це за тиждень. У книзі автор дає безліч порад та мотиваційних цитат, щоб загартувати волю читачів і щоб вони змогли зробити цей крок і розпочати пропоновану у книзі програму.

Як спілкуватися з психами.jpgЩе один варіант практичного посібника по психології стресостійкості є «Як спілкуватися з психами» Марка Ґоулстона. В основному мова йде не про справжніх психів, а про «побутових психів», з якими ми зустрічаємося майже кожного дня і навіть самі інколи можемо ними бути. Книга буде цікава не тільки студентам-медикам, психіатрам чи психотерапевтам, а й людям, які взагалі далекі від психіатричної діяльності. Написано дуже доступно та легко. Після кожного розділу окремим виділеним текстом, подана основна думка та практичні навички, які чекають вашого втілення в життя. На сторінках перших розділів письменник закликає заглянути до себе у підсвідомість, навчитися чути та розуміти власні відчуття.

Маленька книга хюґе.jpgКнига для зняття стресу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» знадобиться у кожному домі. Вона добра і атмосферна, надихає на прибирання у квартирі і на покупки різних дрібниць для декору. Зігріває історіями людей, які вміють насолоджуватися життям. Ця чудова книга, яку читають не для того, щоб здобути нову інформацію та збагатитися знаннями, або зануритись у чарівний світ художніх творів, а для того, щоб насолодитися гарними зображеннями і відчути себе щасливим, доки триває читання.

Усе замахало. Але надія є.jpgЛітература з психології стресу надзвичайно важлива та актуальна у наш час. Книга «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона дає безліч цікавих рекомендацій як вижити у непростих ситуаціях. Автор пише про речі, які часто здаються нам важливими, хоча, насправді це тільки наша ілюзія та нав’язані нам стереотипи. Марк у своїй книзі пройшовся по багатьох темах, які змушують людей щоденно переживати, від фінансів і релігії до інтернету та шопінгу. Загалом, цей посібник для тих, хто потрапив у пастку відчаю, стресу, безнадії та розчарування. Книга допомагає краще зрозуміти себе і власні стосунки із навколишнім середовищем.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту