Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/panatseya-vid-nudhy-dobirka-knyzhok-iz-harnym-humorom-i-dynamichnym-syuzhetom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Панацея від нудьги: добірка книжок із гарним гумором і динамічним сюжетом

22.07.2020
Відгук

Що може бути краще, ніж розважлива книжка, яка пропонує захопливий сюжет та відмінне почуття гумору автора? З такою ви можете відпочити, погиготіти та поринути у цікавий сюжет. Зустрічайте підбірку дотепних книг на різні випадки життя!

Пустотливі оповіді.jpgІноді хочеться не лише посміятись від душі, а й почитати про любовні пригоди якогось бадьорого юнака чи статечного пана в літах. Для цього й слугують любовні романи з гумором. Але у нас є дещо краще! Збірка пікантних історій від пустотливого класика французької літератури Оноре де Бальзака під назвою “Пустотливі оповіді”. Кохання підкорює серця усіх: можновладців, бідних селян та високоповажних представників духівництва. Жоден чоловік не в змозі протистояти чарам принадних куртитзанок та мисткинь кохання, котрі знаються на любощах, як ніхто інший. Саме невситиме бажання і призводить до кумедних ситуацій, а пожадливі та хтиві часто не отримують нічого. От вам і бальзаківська іронія!

Повний безлад.jpgОднією з кращих сатиричних книг є збірка оповідань від легендарного творця комедійних фільмів та сюжетів Вуді Алена із сатиричною назвою “Повний безлад”. Здається, Вуді Ален дуже влучно помічає хиби людської натури та висміює чванливість, зажерливість, честолюбство та багато інших недоліків сучасної людини. В іронічно-сатиричні манері Вуді Ален розповідає про реалії, в яких ми живемо, та описує невиправних людей. які живуть серед нас та вміло ігнорують власні помилки. Маєте кілька таких серед свого оточення, то миттю читайте збірку “Повний безлад”.

тореадори з васюківки.jpgВеселі книги для дітей змушують заливатися від сміху, навіть якщо ви  – серйозний дорослий. Вже класична книга “Тореадори з Васюківки” улюбленого дитячого письменника Всеволода Нестайка  змушує хапатися за боки від сміху з першої сторінки. Дуже дотепні і гиготливі історії про пригоди хлопчаків у селі сподобаються усім. Ява та Павлуша такі жваві та непосидючі хлопці, що не можуть заспокоїтися, поки не втнуть щось! То вони планують вирити метро під свинарником, то організовують сільську кориду з коровою Контрибуцією, то стають вправними детективами та розслідують сільські злочини. Чудовий гумор та неймовірні вигадки хлопців запам’ятаються вам надовго, тож якщо ви досі не знаєте, хто такі Ява та Павлуша, то гайда виправлятися!

Морт.jpgСеред кращих гумористичних фентезі книг легко впізнаваними є книги сучасного дотепника Террі Пратчетта. Ледь не кожна книга із серії Дискосвіт насичена добірними жартами та хитрою грою слів. Книги із циклу “Смерть”: “Морт”, “Жнець”, “Душевна музика” та “Батько Вепр” оповідають про пригоди Смерті.  У першій книзі Смерть хоче відпустку та мріє пожити звичайним людським життям, тому знаходить собі заступника Морта, 16-річного сільського юнака, якому нічого не вдається, і передає йому свої повноваження. Пікантний гумор та незвичайні пригоди Смерті шукайте у книгах Террі Пратчетта.

Бажаєте ще більше кумедних та гумористичних книг, то забігайте на сучасні книги з гумором.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту