Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/novyj-tsyfrovyj-svit-knyzhky-pro-tekhnolohiyi-majbutnoho/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Новий цифровий світ: книжки про технології майбутнього

06.10.2020
Відгук

Технології обов’язкова частинка нашого життя. А технології майбутнього заворожують чи не всіх на планеті.  Та якими вони будуть, яких змін нас чекати? Зрештою, як ми самі змінимося у майбутньому? І чи змінимося взагалі? Наша добірка про технології майбутнього допоможе отримати відповіді.

Фізика майбутнього.jpgРозпочинає нашу добірку «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку. На сторінках цього бестселеру на читачів чекає футуристична подорож до життя у майбутньому. Яким буде для нас наступне сторіччя? Чи зможемо ми нарешті мандрувати космосом, як зміниться наше буденне життя? А може ми таки станемо рабами роботів (як у найстрашнішому сюжеті книжки чи фільму про роботів)? Відповіді на ці та інші запитання шукає Мічіо Кайку. Всеосяжний аналіз наявних досліджень квантової механіки, біогенетики, штучного інтелекту та прогностичні навички майбутнього – ось основа дослідження автора, яка вже сьогодні виглядає цілком реальним розвитком нашого «завтра».

Невідворотне.jpgСьогодні технології посідають вагоме місце у нашому житті. Якщо вже чи не ключове.  Але чи замислюємося ми про те, що теперішні технології плавно призводять до зміни нашого майбутнього? Як інтернет, хмарні, потокові мережі та сервіси міняють наше повсякденне життя розповість книжка Кевіна Келлі «Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє». У ній автор аналізує сучасні технологічні тренди та доступно формує думку про те, як вони змінюють нашу комунікацію і до чого це все може призвести у найближчому майбутньому. Кевін Келлі та його книжка  підготують вас до зміни парадигми нашого існування.

Злочини майбутнього.jpgТа чи можуть мати сучасні чи майбутні технології зворотний (негативний) вплив? Марк Гудмен переконаний у цьому. І саме про темну сторону технологізації він розповідає у книжці «Злочини майбутнього». Злочинці завжди ідуть у ногу з часом. А з розширенням функціоналу будь-якої технології, вони вміло пристосовуються і готові освоїти нові методи для своїх злочинних діянь. Як провідний світовий експерт у галузі глобальної безпеки автор на реальних прикладах ілюструє нашу (особисту, національну та світову) «захищеність» в епоху інтернету, смартфонів та кіберзлочинності. А до чого це все може призвести, ви можете прочитати безпосередньо у книжці.

Життя-3.jpgУ добірці про технології майбутнього без теми штучного інтелекту нікуди. Тому остання книжка у цьому списку –  праця Макса Теґмарка «Життя 3.0. Доба штучного інтелекту». Штучний інтелект полонить розуми багатьох вчених, дослідників, письменників чи простих людей. Це та технологія, яка змінить абсолютно все. Соціальні зв’язки, політична, економічна, військова сфери та навіть культура змушені будуть трансформуватися в щось цілком нове та до поки невідоме. Якими ж будуть наслідки цієї нової доби ШІ? Які конкретні зміни чекають кожну конкретну людину та людство загалом? Зрештою, чи готові пристосуватися до нового життя? Теґмарку проаналізував все що пов’язано з розвитком сучасних технологій (від впровадження штучного інтелекту до роботизації) і спрогнозував власне бачення нашого майбутнього.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%