Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/notky-apokalipsysu-knyhy-pro-pauzu-j-zminu-svitovoho-rytmu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Нотки апокаліпсису: книги про паузу й зміну світового ритму

28.07.2020
Відгук

Часом звичний темп життя вимагає змін та бурхливих емоцій. У таких випадках на допомогу приходять романи про загрозу апокаліпсису та зміну звичного світового порядку.

Романи в жанрі фантастики

Війна світів.jpgКоли говоримо про фантастику, то неможливо не згадати класичного фантаста Герберта Велса та його роман “Війна світів”. Несподівано людству загрожує небезпека: захоплення Землі страхітливими марсіянами – гігантськими машинами вбивства, які знищують усе на своєму шляху. Цікавий факт про твір: коли по радіо читали уривки з “Війни світів”, жителі США та Еквадору сприйняли все за чисту монету і зчинили паніку, мовляв ми всі помремо, рятуйтесь хто може!

День триффідів.jpgНезвичайна фантастична книга Джона Віндема “День триффідів” розповідає про небезпечних рослин-хижаків, які вміють рухатись, мислити і стріляють отрутою. Довгий час триффідів розводили на спеціально обладнених фермах, але щось пішло не так, триффіди опинилися на волі і тепер людству загрожує смертельна небезпека.

Завірюха.jpgЩо почитати з фентезі про любов? Неймовірно чуттєве young-adult фентезі ви знайдете серед доробку Анастасії Нікуліної. Книга “Завірюха” описує існування у нашому світі особливих створінь – завірюх. Вони витривалі до холоду, стороняться людей та нездатні любити. А що як один із завірюх якось закохається у людську дівчину? Заборонене кохання може призвести до найнепередбачуваніших наслідків. Яких саме, читайте у романі “Завірюха”.

Зоряний Метелик(1).jpgСеред кращих книг про космічні пригоди виокремимо роман “Зоряний метелик” Бернара Вербера. Планета потерпає від перенаселення, виснаження ресурсів та зростання злочинності. Виникає потреба створити величезний міжпланетний корабель, щоб вирушити у пошуках нової домівки. Ось лише від деструктивної людської природи не втечеш. З мікросвіту у 144 тисяч людей залишається лише двоє. Чи вдасться їм відродити людську цивілізацію, читайте у книзі.

Зоряний корсар.jpgРоман  “Зоряний корсар” Олеся Бердника розповідає про космічні пригоди у філософському ключі. Проблема розвитку духовності людини та суспільства, бажання виходу людини з власного життєвого простору та внутрішнє зростання заради цього – ось головні теми, які описує автор. А ще тут є подорожі у часі, виховання дітей роботом та багато іншого.

Гравець 1 що з нами станеться.jpgКниги у жанрі фантастики 2020 року потроху тішать поціновувачів новими сюжетами.  “Гравець 1. Що з нами станеться. Роман за п’ять годин” Дугласа Коупленда розповідає про те, що станеться з 5 людьми, якщо вони усі опиняться в барі аеропорту під час настання загальносвітової кризи. Нафта дорожчає, авіарейси відмінено, а неподалік стався небезпечний хімічний вибух. Троє чоловіків і двоє жінок випадково опинилися на 5 годин в одному місці і за цей час їхнє життя зміниться докорінно. Не вірите? Тоді пересвідчуйтесь самі з книгою “Гравець 1”.

У пошуках незвичних технологій та фантастичних романів забігайте на кращі сучасні фантастичні книги.

Читайте також:
Отримай знижку