Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/never-give-up-knyhy-dlya-samomotyvatsiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Never give up: книги для самомотивації

14.05.2021
Відгук

Книги для мотивації підлітків, мотиваційна література для дорослих, видання про саморозвиток… Ця тематика багата на цільову аудиторію та повсякчас має неабиякий попит. Книги з психології людини відрізняються своєю глибиною. Вони здатні не лише занурити читача в самопізнання, а й буквально вирвати його з алгоритмів щоденної рутини, змусити задуматися й переглянути власне життя. Не секрет, що такий процес іноді буває дуже неприємним, але він необхідний для кожного. 

Усе замахало. Але надія є.jpgКращі книги для саморозвитку та мотивації здатні підняти нас на ноги в найбільш, здавалося б, безнадійних ситуаціях. Вони лікують від депресії та вселяють віру у власні сили. Саме таким є видання Марка Менсона «Усе замахало. Але надія є». Уже сама його назва непогано стимулює повірити в себе. Автор на прикладах із життя доводить: сучасну людину нерідко переслідують неприємності, але ніколи не варто здаватися й опускати руки.

У пастці депресії.jpegПодібні проблеми підіймає і книжка Алекса Корба «У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю». Її автор, доктор наук і фахівець у психіатрії, змушує читачів поставитися до цієї проблеми цілком серйозно й розглядає її з позицій нейрофізіології. Нерідко депресія поїдає нас без видимої на те причини. У житті, здавалося б, немає якихось суттєвих проблем, але ми поринаємо в апатію. А коли явні проблеми є, і вони підкріплені гнівом та розпачем, то ситуація, звісно, ще важча.

Любити те, що є.jpgПро таку ситуацію пише у своєму виданні «Любити те, що є» Байрен Кейті. Вона подає цікавий симбіоз психології та класичних практик просвітлення з буддизму та індуїзму і спонукає читачів до цікавих висновків. 

Тренуй свою пам'ять.jpgКниги, що мотивують, нерідко є певними тренінгами, які охоче діляться з читачами комплексами вправ. Згадаймо видання Рюти Кавашіми «Тренуй свою пам'ять». Її автор – професор, доктор медичних наук, який розробив цілу методику дуже цікавих і корисних вправ. Цей комплекс тренувань точно підійде кожному читачу.

Прорив у швидкості читання.jpgДуже корисне й видання Пітера Кампа «Прорив у швидкості читання. Книжка за день — це реальність».  Його автор навчає читачів такій речі як скорочитання. На прикладах відомих людей ми пересвідчуємося, що прочитати товсту книжку за кілька днів чи навіть за один – це цілком реально.

Правило 5 секунд.jpgНу і, звісно, боротися з негараздами в житті допоможе видання Мела Роббінса «Правило 5 секунд». Це незамінний помічник і порадник із багатьох проблем. Методику подолання негараздів, яку розкрито в цій книжці, дійсно можна назвати універсальною.

Дивачка, що закохалася в мозок.jpgНавіть у дорослому житті можна кардинально змінити власне «Я». Про це говорить і видання «Дивачка, що закохалася в мозок».

12 правил життя. Як побороти хаос.jpgПсихологічні книги з мотивації — найкращі вчителі. Видання Джордана Пітерсона «12 правил життя. Як перемогти хаос» допоможе систематизувати власне життя, вибудувати певну систему цінностей, що не дасть опустити руки чи покинути все напризволяще.

Переписати життя.jpgСхожа проблематика порушена у книжці Олени Любченко «Переписати життя. Як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною».

Навчитися вчитися.jpgНу і варто згадати видання Барбари Оклі «Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну», яке вже у самій назві містить неабияке натхення на дію.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту