Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/nerealni-istoriyi-knyhy-napysani-na-osnovi-realnykh-podij/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Нереальні історії: книги, написані на основі реальних подій

14.01.2021
Відгук

Художня література вражає сюжетами та несподіваними сюжетними перипетіями, однак по-справжньому вражають книги на основі реальних подій.

Душероздираючі книги

Список Шиндлера.jpgСеред книг про Другу світову війну однією з найвідоміших є книга Томаса Кініллі «Список Шиндлера». Окупована Польща, начальник концентраційного табору Оскар Шиндлер рятує полонених. Відтак, роман Кініллі розповідає про героїчну постать, яка боролася на боці справедливості.

Подорож Цильки.jpegШокуючий роман «Подорож Цильки» Гізер Морріс оповідає про Цильку Кляйн, яка була змушена пройти важкий шлях: три роки концтабору у Бікернау та 14 років у ГУЛАГу. Попри все, вона виживала і боролася за життя.

Хлопчик у смугастій піжамі.jpgІнший роман про жорстокість людини під час війни – це книга Джона Бойна під назвою «Хлопчики у смугастій піжамі». Історія про відданну дружбу Бруно, сина коменданта концтабору та єврейським хлопчиком Шмулем розіб’є серце найтвердосердішим.

У дикій глушині.jpgКниги, над якими плакав увесь світ, - такі, що запам’ятовуються надовго та стають справжніми бестселерами. До прикладу роман «У дикій глушині» Джона Кракауера, який розповідає про сміливого юнака, який відмовився від звичайного життя та вирішив самотужки підкорити Аляску, без сторонньої допомоги та допоміжних інструментів. Алексу це вдалося, однак його історія закінчується трагічно.

таємнича історія біллі міллігана.jpgКнига Деніела Кіза «Таємнича історія Біллі Міллігана» є описом життя першої у США людини на лаві підсудних, в якої діагностували дисоціативний розлад особистості та визнали невинним.

Кохана.jpgРоман «Кохана» від лавреатки Нобелівської премії Тоні Моррісон заснована на історії темношкірої рабині Маргарет Гарнер, яка втекла від рабовласника. Ця жінка пройшла крізь біль та поневіряння у реальному житті, як і головна героїня роману Сеті.

Подив і тремтіння.jpg«Подив і тремтіння» бельгійської авторки Амелі Нотомб був номінований на Ґонкурівську премію і недарма. Письменниця розповідає про свою роботу у японській компанії та східний менталітет, зрозуміти який авторці так і не вдалося 

Дорога святого Якова.jpeg«Дорога святого Якова» Дзвінки Матіяш – це історія про реальну подорож авторки через старовинний шлях Каміно-де-Сантьяґо до могили святого Якова. Авторка ділиться історією свого паломництва і розповідає, як воно, з перших уст.

Хроніка одного голодування.jpg«Хроніка одного голодування. 4 з половиною кроки» Олега Сенцова стала справжньою довгоочікуваною новинкою про період перебування у російській тюрмі. Два томи про тюрму вміщують щоденники Сенцова та коротку прозу, які допоможуть відчути весь біль, який відчував автор за ґратами.

вуличний кіт на ім'я боб.pngЯкщо зворушливі книги для підлітків – це ваша тема, то ви не маєте права оминути книгу Джеймса Бовена «Вуличний кіт на ім’я Боб». Невигадана історія про двох невдах – колишнього наркомана та вуличного кота, підкорила мільйони читачів по всьому світу. Повернення до нормального життя після 10 років залежності від героїну здавалися нереальними, однак авторові це вдалося!

Більше історичних книг на реальних подіях шукайте на полицях книгарень нашої мережі або в нашому інтернет-магазині.

Читайте також: