Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/neodnoznachni-knyhy-z-superechlyvym-zakinchennyam/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Неоднозначні: книги з суперечливим закінченням

17.07.2020
Відгук

Літературні твори в наші дні вкрай різноманітні, що дозволяє читачам вибирати книги на будь-який смак, насолоджуючись як інтригуючими та неординарними сюжетами, так і більш простими історіями, які дозволяють відпочити і розслабитись. Але далеко не всі книги завершуються так само прогнозовано, як і починаються, та здатні залишити довгий літературний післясмак. Ми пропонуємо добірку книг, які здивують не тільки непередбачуваним сюжетом, а й неочікуваною кінцівкою.

Добірка книг із захоплюючим сюжетом та неочікуваною кінцівкою

Ребекка.jpgКниги з несподіваним кінцем дивують читача і викликають у нього цілу бурю емоцій: як позитивних, так і негативних. Також дуже часто подібні книги ще певний час залишають по собі післясмак. «Ребекка» - класичний роман з психологічною та містичною складовою. Його історія захоплює та не відпускає до самого кінця. Головна героїня, ім’я якої автор не називає, виходить заміж за заможного аристократа. Після весілля подружжя переїжджає у маєток Мендерлі, де нова господиня почувається себе ніяково. Чому жінка відчула себе нібито чужою у новому будинку та глибоко нещасною поряд із коханим чоловіком? Історія розповість, яку зловісну таємницю зберігають стіни будинку.

У лісі-лісі темному.jpgКращі книги-трилери з несподіваною розв’язкою лоскочуть нерви протягом всієї історії та безперечно тримають у напрузі. Один із них – це роман «У лісі-лісі темному». Історія сюжету розповідає про те, як Леонора отримує електронного листа від давньої подруги, з якою вони не спілкувалися 10 років.  Вона запрошує її провести вихідні в будиночку у лісі в колі інших дівчат. Всі головні події роману розгортаються саме в цьому будинку, який ніби загублений серед темного лісу. Дуже захоплює атмосфера історії, цікаві описи лісу та яскраві деталі до найменшої дрібниці. Книга буде цікавою всім поціновувачам якісних та гостросюжетних трилерів.

Квіти для Елджернона.jpgФантастична книга із захоплюючим сюжетом «Квіти для Елджернона» розповідає нам історію Чарлі Гордона, який мріє стати розумним. Він добровільно бере участь у науковому експерименті, який підвищує рівень його інтелекту. Книга емоційно важка і чутлива, але, разом з тим, вона піднімає багато важливих тем з точки зору людяності та етики. Історія дуже багатогранна, вона чіпляє за живе та змушує задуматись. Книга читається на одному диханні, її хочеться перечитувати знову і знову.

Хлопчик у смугастій піжамі.jpgМорально важкі книги не залишають байдужими жодну людину. «Хлопчик у смугастій піжамі» – це історія, яка не залишить без уваги навіть найчерствішу людину на нашій планеті. Вона показує трагедію війни очима дітей, двох хлопчиків, які знаходяться по різні боки. Вона про дружбу двох різних дітей з різних світів, які мають спільні погляди на життя. Коли її читаєш, то навіть не здогадуєшся, якою буде кінцівка. А вона насправді шокує та доводить до сліз.

Осина фабрика.jpgКультова зарубіжна книга «Осина фабрика», яка є міжнародним бестселером та дебютним романом Іена Бенкса, надзвичайно вражає своїм реалістичним, готичним та страшним сюжетом. В центрі твору – сімнадцятирічний Френк, на перший погляд зовсім звичайний юнак. Але за своє життя він встиг здійснити три вбивства, один за одним позбавивши життя своїх родичів. Події у книзі тримають читачів у напрузі до самого кінця та залишають наостанок несподіваний кінець цієї моторошної історії.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту