Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/nenache-veselka-dobirka-knyh-iz-kolorom-u-nazvi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Неначе веселка: добірка книг із кольором у назві

13.11.2020
Відгук

червоний годинник.jpgЧасто саме загадкові назви книг та інтригуючі обкладинки в першу чергу привертають до себе увагу читача. Але у «Червоному годиннику» Лені Зумас наповнення не відстає від обгортки, ба більше, щемка історія, що будується довкола доль п’яти різних жінок враз чіпляє за живе. Адже тут описаний світ, де дівчата більше не можуть розпоряджатися власними тілами та життям і змушені ламати варварські закони заради власного щастя.

Чорне море і синій кит.jpgСеред дитячих творів чимало є книг з кольоровими назвами, що є легким і зрозумілим для маленького читача.  Віршована казка «Чорне море і синій кит» Оксани Кротюк познайомить малюка із пригодами морських мешканців, які Кость Лавро доповнив влучними привабливими малюнками.

Білий попіл.jpgТвір «Білий попіл» Ілларіона Павлюка входить до топу сучасних книг українських авторів.  І недарма, адже кожен, хто знайомиться із його книжкою ближче, відмічає майстерність, із якою автор створив нуарну атмосферу містики на тлі детективної історії. Алюзії на «Вія» з присмаком сучасності, несподівані повороти та вражаючий фінал чекають на тих, хто забажає дістатися останньої сторінки цього витонченого трилера.

Жовтий закон.jpgНерідко кольори у назвах книг несуть певний символізм та образність, що спонукає до роздумів вже під час розглядання обкладинки. Так і у Сергія Рибницького, що у своїй соціально-психологічній антиутопії «Жовтий закон» звертається до тем морального та економічного зубожіння нації, державного безладу та загальної нестабільності, уявляючи, якою може бути Україна у випадку, якщо суспільство та влада дарма витратять усі можливості досягти добробуту.

Чорне і сріблясте.jpgКороткі художні твори як «Чорне і сріблясте» Паоло Джордано дивують глибинністю суті, що ховається у, здавалося б, невеликому обсязі. Ця меланхолійна оповідь про шматочок життя однієї сім’ї оповиє вас блюзовими настроями та потурбує найтонші душевні струни. Самотність, смерть, пам'ять і любов раз-по-раз позиратимуть на вас з-поміж рядків.

Марічка і Червоний Король. Останній перелесник.jpgМарина Рибалко у своїй казковій повісті «Марічка і Червоний король. Останній Перелесник» зуміла поєднати таких популярний серед дітей жанр фентезі із важливими питаннями сьогодення як екологічна ситуація та проблеми соціалізації підлітків. Андрієві та Марічці доведеться перенестися у фантастичний світ та викрити підступи таємничих негідників.

Синій птах.jpgКласичний твір «Синій птах» Моріса Метерлінка огортає магічним духом Різдва, адже саме у цю чарівну ніч малі братик і сестричка отримують можливість бачити і розмовляти із сутностями звичних предметів та тварин, але для того, аби знайти недосяжного Синього Птаха. Та чи так далеко за ним треба ходити?

Зелена миля.jpgЧитаючи культовий роман «Зелена миля» Стівена Кінга наче опиняєшся у тій похмурій в’язниці, звідки ступають на останній шлях засуджені на смерть. Ніби відчуваєш відчай та безпомічність наглядача, що бажає врятувати невинного. Падаєш на коліна під вагою помилок минулого, міркуючи, чи можливо знайти спокій після зробленого.

Сіль для моря.pngУ своїй книзі «Сіль для моря або Білий кит» Анастасія Нікуліна ступає на хитку стежку, торкаючись тем шкільного боулінгу, підліткових суїцидів та безпеки інтернет-спілкування. Іноді несподівані знайомства можуть поєднати душі з різних світів, що допоможе врятувати обидві, навіть якщо така дружба видається неприродною.

Галк. Сірий.jpg«Галк. Сірий» Джефа Леба та Тіма Сейла – історія про те, яким усе було спочатку. Яким Галк був насправді у звичайному житті, коли існував лише Брюс та його амбіції й бажання. Що змінив у ньому той роковий вибух, окрім підвладних оку особливостей? Цей графічний роман стане відкриттям для усіх поціновувачів жанру.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту