Не напартач: книги про послідовний рух до якісного життя
Книги, що мотивують змінюватися, є дуже популярними на ринку. Вони давно знайшли свого читача, їх швидко розкуповують, ба більше – в окремих компаніях навіть радять своїм співробітникам до ознайомлення для кар’єрного зросту. Мотиваційна література змусить вас вийти із депресії, відродити внутрішні сили, подарує натхнення.
Книги для саморозвитку підлітків
Книгою, яку варто прочитати кожній людині, є видання «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал. У ньому розповідається про те, що сила волі – це наш основний двигун, котрий змушує розвиватися і постійно йти вперед. Саме ця якість людського характеру допомагає кинути пити, здолати довгу дистанцію, виконати надважкий проект, вивчати іноземну незрозумілу мову і т.д. Автор твердить, що сила волі подібна до м’язів. Її так само можна натренувати регулярними вправами, а без постійної «підкачки» вона просто атрофується. Ця книга буде дуже цінною для кожного, хто хоче стати чемпіоном своїй справі.
Розвинути власний характер допоможе видання «ДНК особистості» Девіда Брукса. Ця книга вирізняється досить нестандартним підходом. Її автор стверджує, що в сучасному світі, де панує гонитва за статусністю й престижністю, є великий ризик загубити самого себе. Для саморозвитку людина повинна у першу чергу формувати власний характер, розвивати чесноти і ті навички, які створюють саме поняття особистості. Не варто підлаштовувати свої пріоритети під примхи моди чи мінливість «суспільної думки». Треба знайте власний шлях, котрий дозволить розкрити особистість в найбільш повному значенні, і твердо йти ним вперед.
В Україні можна купити багато книг із саморозвитку. Неабияку цінність має видання «Дивись уперед. Надійний шлях до омріяного життя» Майкла Гаята та Деніела Гаркаві. Воно доводить читачам помилковість твердження про те, що варто просто плисти за течією, а там все якось вирішиться. Бути не об’єктом, а суб’єктом долі – до цього закликає книга. Вона стверджує, що для досягнення мети необхідно ґрунтовно продумувати власні дії, складати покроковий план і ретельно його дотримуватися. Так, життя багате на імпровізації, але як можна за щось боротися, коли ти навіть не знаєш, за що саме зібрався боротися? Книга є справжнім інструктажем, який допоможе виїхати на рівну дорогу і більше не блукати. Для саморозвитку необхідна така річ як упевненість в собі. Вона дозволить повірити у власні сили, здійснити важливий дзвінок, надіслати важливе резюме, піти на важливу співбесіду чи почати справу всього свого життя.
У нагоді невпевненим стане книга «Як бути впевненим у собі» Анни Барнс. Автор вчить читачів, що впевненість у собі не виникне просто так. Є, звісно, люди нахабні, але за нахабністю ховається, як правило, боязкість. Упевненість варто виховувати поступово і відповідально. Така людина завжди є виваженою і спокійною, вона знає, що все буде добре, варто лише докласти наполегливих зусиль.
Особливо важливо бути впевненій жінці. Цьому її навчить видання «Я знаю, як їй все вдається: Тайм-менеджмент успішних жінок». Книга доводить, що жертвувати особистим щастям заради кар’єри – це неабияка помилка. Успішні леді в своїй справі спокійно можуть бути коханими дружинами та люблячими мамами. Варто лише правильно розподіляти час, роботу і, звісно, мати впевненість у власних силах. Купити мотиваційну книгу варто кожному з нас, і тоді життя зможе суттєво поліпшитися.