Найкращі нон-фікшн книги
Люди влаштовані дивовижним чином. Емоції, інтелект, вчинки і стосунки, кар’єра, спілкування і виховання дітей, особистість, мрії та творчість – це все лише маленька частина того, що вивчає загадкова наука про душу. Ця добірка для тих, хто хоче пізнати себе, дізнатися більше про психологію людини та просто бути щасливим.
Нон-фікшн книги
Бестселер нон-фікшн літератури «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» — це книга про дивовижну, непорушну та просто велику силу інтровертів, людей, яких більшість недооцінює, або ж просто не розуміють їхні думки та почуття. Книгу варто прочитати як інтровертам, для того, щоб продуктивніше розкрити свій внутрішній світ і потенціал, так і людям з іншими психологічними типами особистості для того щоб краще розуміти інших і знаходити спільну мову у взаєминах.
Non-fiction книга топу Книгарні Є «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Віктора Франкла — одна із тих, яку потрібно прочитати кожному. Автор не просто розповідає про своє існування у концтаборі, а й розкриває читачу суть та основи його логотерапії. Книга доводить, що будь-яка особистість, яка знаходить сенс існування здатна здолати всі випробування. І навпаки, якщо у людини зникає віра, то зникає і вона сама. Книга обов’язкова для прочитання кожному, щоб знайти сенс свого життя.
Найцікавіші нон-фікшн книги написані класиками психології. «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома містить десять оповідей психотерапевта, заснованих на реальних подіях. У цій книзі психотерапія розглядається не з точки зору науки, а з точки зору психотерапевта. Адже вони такі ж самі люди як і ми з вами, зі своїми проблемами, втомою та зовнішніми подразниками. Для людей, що цікавляться психологією ця книга стане справжньою знахідкою, адже побудована вона в жанрі навчальної оповіді, яку при цьому надзвичайно легко сприймати.
Книга найвідомішого невролога ХХ століття Олівера Сакса «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом» – це історії про пацієнтів із психоневрологічними розладами. Кожна з історій збірки — неймовірна. З особливою турботою він пише про дітей з вадами розумового розвитку. Кожний випадок він пропускає через себе і дійсно намагається допомогти. У книзі багато медичних термінів, але вона не виглядає як енциклопедія, а читається легко і цікаво.
Краща нон-фікшн книга «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» стане цікавою кожній людині. Філіп Зімбардо – один із найвідоміших психологів США. Йому належить авторство Стенфордського тюремного експерименту: групу молодиків без психічних відхилень поділили на в’язнів та наглядачів і помістили у замкнутий простір. Експеримент не витримав і тижня із запланованих двох, бо те, що сталось, шокувало всіх. Хлопці, які були наглядачами, проявили агресію, а бідолахи-в’язні зовсім забули про те, що можуть припинити експеримент у будь-який момент, і просто страждали, бунтували, але так і не вийшли на волю.