Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/najbilsh-tsytovani-knyhy-suchasnosti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Найбільш цитовані книги сучасності

29.01.2021
Відгук

Цікаві книги для читання завжди отримують наше гаряче захоплення. Читачі буквально розкуповують їх та всіляко популяризують у мережах. Книги скоро стають бестселерами, а їхні автори – культовими письменниками. Вони нерідко лягають в основу сценаріїв для кінофільмів чи театральних постановок. І, звісно, таку літературу всіляко цитують, звертаються до неї у важку хвилину.

Нестерпна легкість буття.jpgКниги-бестселери – романи, які підкорили читацьку аудиторію. Досить згадати твір Мілана Кундери «Нестерпна легкість буття». Він розповідає історію подружжя, в якій любов та зрада переплелися в дивний клубок, який мучить обох героїв. Життя – річ непередбачувана, що може у будь-який момент здійснити карколомний віраж. Його позірна легкість в результаті виявляється просто нестерпною, але вихід із проблем завжди існує.

Атлант розправив плечі.jpgБеззаперечним бестселером можна назвати трилогію Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Цей роман знайомить читача з історією зародження важкої індустрії в США.  Епопея, втім, суттєво виходить за ці рамки та здійснює фундаментальний аналіз тих явищ, що надалі ввійшли в основу так званого «американського мислення».

вуличний кіт на ім'я боб.pngСеред видань-бестселерів не можна не згадати книгу Джеймса Бовена «Вуличний кіт на ім'я Боб». Історія дружби музиканта, котрий переживав гостру кризу у своєму житті, та безпритульного кота підкорила читачів багатьох країн. 

Дівчина з крамнички.jpegСучасні  книги, які варто прочитати, охоплюють дуже різні теми. Так, видання Саяки Мурати «Дівчина з крамнички» розповідає історію скромної продавчині. Ця дещо замкнута й самотня дівчина має дуже глибокий внутрішній світ, який, утім, старанно ховає від оточення. Але чи зуміє розтопити таку закритість несподіване кохання?

Місто дівчат.jpgВарто згадати книгу Елізабет Гілберт «Місто дівчат». Вона розповість про життя в Нью-Йорку напередодні Другої Світової війни. Атмосфера свята, богемних вечірок та пристрасті переплітається з болісними пошуками свого «місця під сонцем». Ми бачимо, що нестримні задоволення не завжди приносять радість – вони можуть втомлювати, дратувати і навіть призводити до катастроф. Історичний підтекст лише додає виразності сюжету.

Книги Якова.jpgОднак, більш детально історичні мотиви проглядаються у виданні  Ольги Токарчук «Книги Якова». Вона розповідає про єврейські єретичні рухи у 18 столітті на території сучасних Польщі та України. Переплетіння іудаїзму, християнства та ісламу, суспільно-політичні перипетії, есхатологічні мотиви зібрані письменницею в єдине ціле. Безперечно, така книга розрахована на більш вузьку цільову аудиторію. Як, утім, і творчість Ельчіна Сафарлі.

Рецепти щастя.jpgЗокрема, видання письменника «Рецепти щастя» розповість, що іноді навіть просте приготування їжі може наповнити нас позитивною енергетикою.

Чекай удома коли повернуся.jpgКнига «Чекай удома, коли повернуся» покаже історію в листах про очікування рідної людини та, попри драматизм сюжету, наповнить серце надією.


Дім де жевріє світло.jpgНу і, безперечно, видання «Дім, де жевріє світло». Воно – справжня панацея від душевних ран, адже доки є дім, де нас чекають, доти є сенс у житті. 

Кращі книги 21 століття часто підіймають теми кохання. Сучасна зарубіжна література додає в них, безперечно, особливості нинішнього часу.

Самотність у мережі.jpgЧого вартий лише роман Януша Вишневського «Самотність у Мережі». Він не тільки розповість про історію глибокого кохання, а й покаже, чи можливо знайти свою другу половинку на просторах мережі.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%