Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/malenkyj-doslidnyk-krashchi-knyhy-z-khimichnymy-ta-fizychnymy-eksperymentamy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Маленький дослідник: кращі книги з хімічними та фізичними експериментами

21.07.2020
Відгук

Запрошуємо вас у книжковий світ хімічних та фізичних експериментів, що покажуть, який насправді цікавий світ довкола нас і скільки ще в ньому незвіданого.

Наукові та художні книги про хімію і фізику

Дитяча енциклопедія науки.jpgТакі енциклопедії для школярів середнього віку як «Дитяча енциклопедія науки»  Джайлса Сперроу неодмінно стануть гарними помічниками у навчанні. Адже ця книга вміщує у собі ключові факти із різних галузей наукового світу, зокрема особливості хімічних речовин, фізичних явищ, деталі будови та фізіології тіла людини. З допомогою цього видання дитина навчиться аналізувати інформацію, пов’язувати певні деталі між собою та вибудовувати цілісні уявлення про функціонування навколишнього середовища. А великі яскраві ілюстрації дозволять ще краще зрозуміти поданий матеріал.

Лесеві історії. Експериментуй і дізнавайся.jpgА якщо ми вам скажемо, що існують художні та науково-популярні книги в одному флаконі?  Таким вдалим поєднанням може похвалитися видання Юлі Смаль «Лесеві історії. Експериментуй і дізнавайся». Після кожної цікавої історії, де Лесь та його родина дізнаються щось нове з чарівного світу хімії, на читача чекає незвичайний експеримент, який легко виконати в домашніх умовах, бо він потребує лише звичних складових. Усі пояснення напрочуд зрозумілі, а правила безпеки, що супроводжують кожен опис досліду  зроблять пізнання наук легким і комфортним.

Елементарно! Науковий детектив.jpgЯкщо ви шукаєте творчі книги для дітей, що не обтяжували б складними термінами, але і допомогли познайомитися із точними науками, то неодмінно зверніть увагу на «Елементарно! Науковий детектив» Майка Барфілда. Разом із кумедним слідчим по особливим справам дитина зануриться у розслідування, де головними підозрюваними є хімічні елементи періодичної таблиці. Допомагатимуть їм у цьому помічники, що у дотепній формі розкажуть цікаві факти з життя відомих учених, розкриють таємниці будови Всесвіту та пояснять, як провести вражаючі наукові експерименти прямо вдома із застосуванням підручних засобів. 

Фізика. Наука в коміксах.jpgЕнциклопедії для дітей, купити які часто хочеться, іноді грішать перевантаженням інформацією, що ускладнює розуміння прочитаного маленькими дослідниками. Та «Фізика. Наука в коміксах» Ларрі Гоніка та Арта Гафмана повністю нівелює таку проблему, оскільки увесь матеріал тут міститься у вигляді смішних коміксів та діалогів між героями, що стикаються із різними фізичними явищами. Читаючи цю книжку дитина побуває в усіх історичних епохах, що ознаменувалися великими відкриттями в області фізики. 

З Ейнштейном у рюкзаку.jpg«З Ейнштейном у рюкзаку» Андрія Бачинського – чудовий синтез науки та художньої розповіді. За сюжетом кілька однокласників мандрують у гори аби файно відпочити, але кілька нещасних випадків ставлять під загрозу не лише сам похід, а й їхні життя. Діти змушені самостійно рятуватись, маючи при собі лише кілька особистих речей та власні знання з фізики, що і допомагають їм долати усі перешкоди. При кожному розділі є пояснення використаних фізичних термінів, а ілюстрації чудово доповнюють описи засобів, що їх використовували герої твору.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту