Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/krashchi-pary-knyhy-u-yakykh-yednayutsya-sertsya-holovnykh-heroyiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кращі пари: книги, у яких єднаються серця головних героїв

06.07.2020
Відгук

Коханню підкорюються представники різних суспільних рівнів та вікових категорій. Перед стрілами Амура не встоять навіть найсумирніші та найпокірніші індивіди. Кохання для когось буває фатальним, а комусь приносить незрівняні утіхи чи радощі. Ми зібрали перелік книг про кохання, які точно стануть вам близькими.

Ромео і Джульєтта.jpgОднією з кращих книг про підліткову любов є класична трагедія «Ромео і Джульєта» від незрівняного майстра драми Вільяма Шекспіра. Віддана любов, яка спалахує між представниками ворогуючих родин, вражає героїзмом та жертовністю. Двоє закоханих відразу були приречені, їхній любові не судилося справдитися, проте сила їхнього почуття настільки велика, що суспільні умовності та неможливість бути разом у земному житті їх не лякають. Динамічна та хвилююча історія палкого кохання ще довго розбурхуватиме у вас яскраві емоції.

Коханець леді Чаттерлей.jpgПерелік книг про любов усіх часів неможливо уявити без книги Девіда Лоуренса «Коханець леді Чаттерлей». Здавалося б, звичайний любовний трикутник: молода дружина, чоловік-інвалід та лісник. Проте ж Констанс, так звуть молоду дружину Кліффоррда Чаттерлея, направду палко кохає свого чоловіка. На жаль, глибокої платонічної любові їй недостатньо і має бути той, хто задовольнить її палку жагу й чуттєвість. Роман про розкутість жінки та її чуттєву природу свого часу зчинив скандал та був заборонений. Однак зараз ви з легкістю зможете дістати цю книгу і разом з автором пороздумувати над емоційною та жагучою природою жінки.

Одним одна історія.jpgКнига про любов сучасного класика літератури Джуліана Барнза «Одним одна історія» оповідає про цілком звичну, а разом з тим неймовірно чуттєву історію кохання. Полу Робертсу – 70, проте й досі йому не дає спокою почуття, якого він зазнав ще будучи дев’ятнадцятирічним юнаком до сорокавосьмирічної Сьюзен Маклаунд. Неспішна оповідь, яку веде автор, занурює читача у подробиці розвитку почуттів Пола та Сьюзен, кохання неможливого та приреченого. Пол вривається у сімейне життя подружжя Маклаудів та виступає героєм-коханцем, який рятує прекрасну Сьюзен від рутини та душевної закам’янілості. Однак поєднавши своє життя з Полом, Сьюзен стає жертвою алкоголізму. Кохання, яке було таким чистим та мало окрилити двох несумісних людей, стало фатальним. Принаймні, для одного з них.

Шоколад.jpgДо кращих сучасних любовних книг неодмінно відносять романи британської письменниці Джоан Гарріс «Шоколад» та «П’ять четвертинок апельсина». У романі  «Шоколад» в центрі оповіді – матір-одиначка Віанн, яка приїздить разом з шестирічною дочкою до невеличкого французького містечка і вирішує там відкрити крамничку солодощів. Проте потяг жителів містечка до шоколаду місцевий священик вважає гріховним. Що переможе: бажання дарувати насолоду чи прагнення очистити душі прихожан, читайте у романі.

У пошуках захопливої та легкої історії нестримного почуття пірнайте у книги про любов і пристрасть та насолоджуйтесь читанням!

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%