Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/krashchi-knyhy-dlya-rannoho-rozvytku-dytyny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кращі книги для раннього розвитку дитини

30.10.2020
Відгук

Іноді буває важко зорієнтуватися серед усього різноманіття розвиваючих книг для дитини, адже важливим є не лише інформаційне наповнення, а і якість ілюстрацій та матеріал, з якого виконана книга. Тому ми створили невеличку підбірку таких книжок різної тематики, аби допомогти обрати видання, що підійдуть саме вам.

Розвивальні книги для дітей

Пізнаватика. Підручник для малят.jpgРозвиваючі книги для найменших, купити які справді варто - це точно про видання Василя Федієнка, а особливо про книгу «Пізнаватика. Підручник для малят». Ця великоформатна скарбниця знань вміщує у собі найважливіші теми, такі як українська та англійська абетка, цифри, кольори, тварини, транспорт та багато інших. Книга зроблена з міцного багатошарового матеріалу, а отже буде стійкою та довговічною у використанні. Авторські ілюстрації та додаткові завдання перетворять вивчення нової інформації на захопливу гру, що обов’язково зацікавить вашого малюка. 

500 перших слів. Вчимо кольори, розвиваємо увагу.jpg«500 перших слів. Вчимо кольори, розвиваємо увагу» Марії Жученко – одна з тих книг для дітей 2-3 років, що вражають яскравістю та чималою кількістю завдань. Кожен розворот тут виконаний у певному кольорі, що розвиває концентрацію та полегшує вивчення предметів, об’єднаних певною ознакою. Разом із цією книжкою дитина навчиться рахувати, покращить увагу та розвине фантазію, познайомиться із новими поняттями, корисно проведе час.

Малюкові про все на світі.jpgДитячі книги для найменших на кшталт книжки «Малюкові про все на світі» – це універсальний варіант для тих батьків, що обирають видання, які охоплюють відразу декілька галузей знань. Адже під обкладинкою цієї книжки зібрано понад двадцять тем, що їх важливо опанувати дитині перших років життя, аби підготуватися до школи і не тільки. Кожен розділ супроводжується влучними малюнками та доповнюється вправами на закріплення матеріалу. А знайомі кожному герої-тваринки зроблять навчання легким та необтяжливим. 

Погода і природа.jpgКниги для розвитку дітей із серії «Маленькі дослідники» – це завжди гарні малюнки, влучні короткі цікавинки та зручний формат. Такою є і книжка з віконцями «Погода і природа» Анастасії Коровкіної, Ліди Ларіної та Анастасії Дружинінської. Маленький читач дізнається про вражаючі дива нашої планети, процеси утворення різних природних явищ, помандрує світом у пошуках найспекотнішого чи найхолоднішого місця, познайомиться з тваринами різних широт. Який факт відкривати першим – дитина може обрати сама, розгорнувши будь-яке з п’ятдесяти віконечок, що буде їй до смаку.

Так багато всього.jpgКнижка «Так багато всього» Ганіш Майї допоможе закласти початок у вивченні англійської мови вашим малюком. Це великоформатне видання-білінгва дозволить вивчати нові поняття швидко, бо поруч із кожним словом є приваблива ілюстрація, а самі слова згруповані за розділами, що логічно пов’язані між собою. Крім того, український та англійський варіанти назв виконані різними кольорами, що дозволяє працювати і асоціативній пам’яті.  Авторський стиль зображень та приємні на дотик сторінки є ще однією позитивною стороною цієї книжки.


Читайте також:

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 26.02.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%