Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/korotki-ale-zakhoplyvi-detektyvni-istoriyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Короткі, але захопливі детективні історії

24.09.2020
Відгук

Найскладніші загадки і таємниці, які не дають спокою, колоритні герої та неочікувані сюжетні повороти – хороший детектив ніколи не змусить сумувати свого читача. Класичні історії про розслідування будуються на суворих правилах, одне з яких, представити читачу всі факти для того, щоб він зміг сам закінчити справу, тому, детективи – це не тільки хороший спосіб провести час, але й інтелектуальна розминка.

Книги-детективи, що тримають у напрузі

Пригоди Шерлока Холмса.jpgКниги-детективи для підлітків особливо потужно розвивають інтуїцію та логіку. «Пригоди Шерлока Холмса» – неймовірний детектив, де автор описує непередбачувані пригоди Шерлока Холмса та його друга, лікаря Вотсона. Книга вміщує у собі дванадцять захопливих пригод. У кожній історії проявляється гострий розум детектива, його вміння аналізувати і помічати найдрібніші деталі, які в кінцевому результаті приведуть до розгадки справи. Він робить приголомшливі висновки, що ведуть до розкриття проблем, що, здавалось, не вирішуються. Читати книгу одне задоволення, адже це невмируща класика світової літератури.

Містична річка.jpgСеред книг детективів-загадок виокремимо книгу «Містична річка». У невеличкому містечку викрадають хлопчика. Після чотири денної відсутності, він повертається додому, але зазнавши сексуального насилля, тому Дейв уже не буде таким, як раніше. Далі сюжет книги переносить нас на декілька десятків років. Сталося вбивство дев’ятнадцятирічної дівчини – доньки друга дитинства Дейва. Саме у ніч убивства Кетрін, Дейв повернувся додому закривавлений. Невже хлопчик, який врятувався від злочинців, сам перетворився на вбивцю?

Багряні ріки.jpg«Багряні ріки» – одна із ранніх історій Гранже. Письменник розповідає одразу історії двох працівників поліції. Обидва працюють в різних містах та не знають один одного. Але їхні долі переплітаються. Вони обоє розслідують одне й те ж саме убивство, але ще про це не здогадуються. Вони ідуть одним шляхом, тільки кожен почав з іншого кінця.

Легендарний Пуаро.jpgКраща детективна книга 20 століття «Вбивство у «Східному експресі», найбільш інтригуючий детектив у творчості Агати Крісті. Подорож у елітному потязі перетворилась на місце злочину, коли вночі він зробив вимушену зупинку, оскільки виникли проблеми з рейками. Саме в цей момент було вбито багатого американця. У процесі розслідування Еркюль Пуаро почав вивчати минуле вбитого чоловіка по імені Ретчет і клубок почав розплутуватися. Також стає відомо, що правда не завжди лежить на поверхні і деякі проблеми пускають своє коріння далеко в минуле. Рекомендовано для прочитання всім, хто хоче пірнути у світ інтриг та розслідувань.

Смерть на Нілі.jpgКращий англійський детектив Агати Крісті «Смерть на Нілі» розповідає про зраду, кохання, ненависть і помсту. В центрі подій дівчина на ім‘я Ліннет Ріджвей, яка має все і навіть більше, і її бідна подруга, яка нещодавно заручилася з дуже коханим чоловіком. Між ними більше ніж любов, але з часом чоловік Жаклін на ім‘я Саймон йде від неї до Ліннет. Жаклін у розпачі, адже вона втратила все, і єдине що залишилося – це бажання помсти.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%