Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/kolorytna-halereya-obraziv-knyhy-pro-neidealnykh-cholovikiv-ta-zhinok/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Колоритна галерея образів: книги про неідеальних чоловіків та жінок

04.06.2020
Відгук

Харизматичні герої книг

Червоний дракон.jpg«Червоний дракон» Томаса Гарріса – одна з тих книг про антагоністів, що змушують полюбити персонажа, навіть якщо він є останнім поганцем. Інакше і бути не може, коли харизматичність доктора Ганнібала та його гострий розум затьмарює собою інших героїв. У першій книзі циклу про геніального злочинця-канібала читач знайомиться із детективом Гремом, що власне і зміг засадити Ганнібала до в’язниці. Та не зважаючи на це ув’язнений відчуває певну симпатію до свого колишнього ворога і навіть погоджується допомогти у новому розслідуванні. Нуарна естетика та глибинні особистості кожного героя занурять вас у світ, де іноді важко розібратися, хто злодій, а хто на світлій стороні. 

Містер Мерседес.jpgКниги про злочинців завжди бентежать свідомість, бо моторошний сюжет часто вихоплює найпотаємніші страхи з її глибин. Стівен Кінг у романі «Містер Мерседес» блукає лабіринтами заплутаної справи, де відомий маніяк сам виходить на зв'язок з поліцейським, що намагається його схопити. Та все заходить набагато далі, межі розслідування стираються і назовні виходять ті скелети у шафах, про які, можливо, герої і самі не знали чи боялися згадати. Хто переможе – закон чи божевільний геній? Відповідь чекає вас на сторінках цієї книги. 

Добре в ліжку.jpgСильні духом головні герої трапляються не тільки у історичних та детективних книгах, а звісно й у ліричних чи гумористичних любовних романах. Протистояння героїв тут часто базується на досвіді невдалих стосунків та болісних розривів, як-от у творі «Добре в ліжку» від Дженніфер Вайнер. Головна героїня отримує удар у спину від коханого, що у розгромній статті на тему любові різко відізвався про її пишні форми тіла та недолугу поведінку, що на його думку не відповідає загальноприйнятим стандартам та не гідне кохання. Спочатку це дуже пригнічує дівчину, вона занурюється у комплекси та шукає проблеми у собі. Та врешті вона знаходить в собі сили зрозуміти, що жодні стереотипи та очікування соціуму не варті того, щоб жертвувати можливістю стати щасливою. 

Ідеальна мати.jpgТриллер Еммі Моллой «Ідеальна мати» описує життя кількох жінок, що вирішують створити группу підтримки матерів, аби зустрічатися кілька разів на тиждень та допомагати одна одній порадою чи добрим словом. Та одного разу страшна звістка про викрадення дитини однієї з цих жінок приголомшує суспільство. Пошуки не дають результатів, та життя розбитої горем матері-одиначки перестає бути приватним, бо розслідування йде під прицілом ЗМІ. Ця книга про розриви шаблонів щодо того, яким повинно бути материнство, про важкість ноші страху загального осуду за слабкість чи бажання бути ще й особистістю, а не тільки додатком до своєї дитини.

Адвокат диявола.jpgКонтрастний опис багатства та злиднів Нью-Йорка, протистояння сімейних та морально-професійних цінностей, містична атмосфера надприродного – це все про роман «Адвокат диявола» Ендрю Нейдермана, книги з сильним головним героєм. Чим доведеться пожертвувати адвокату із провінції заради заможного життя та престижної роботи? Яка внутрішня сила необхідна для того, аби переступити усі свої принципи та особисті переконання, виправдовуючи злочинців? І чи відпустить героя цей принадний світ, що виявився зовсім не тим, чим здавався на перший погляд? Фінал шокує та змусить вас затамувати подих від несподіванки.Читайте також:

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%