Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-yaki-prolyvayut-svitlo-na-lyudsku-povedinku/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки, які проливають світло на людську поведінку

16.06.2020
Відгук

Книжки про людство та нашу психологію можна придбати за доступними цінами в інтернет-книгарні «Є», де завжди діють приголомшливі знижки та акції. Люди – найвища ланка еволюції, кожнен індивід – це особистість зі своїм індивідуальним мисленням та підходом. Загальна психологія ж орієнтується на маси, але не для всіх можуть бути корисними ті чи інші настанови. Тому потрібно читати багато літератури із цього напрямку, щоб підібрати для себе найбільш підходящу методику чи поради. Наступна підбірка містить найпопулярніші книжки із психології для різних напрямків, тому читайте, насолоджуйтеся та розвивайтеся на здоров’я.

50 найкращих книжок із саморозвитку в інфографіці.jpg«50 найкращих книжок із саморозвитку в інфографіці»
Кращі книжки із саморозвитку зібрали в одному виданні «50 найкращих книжок із саморозвитку в інфографіці» для повного розуміння та швидкого сприйняття інформації. У двадцять першому столітті наплив інформації такий інтенсивний, що встигнути за всім, що хочеш, просто фізично не можеш, і ця інформація оновлюється щохвилини. Люди хочуть витрачати все менше часу на все більший об’єм інформації. Інфографіка сприяє такому бажанню і подає основну інформацію у вигляді схем, малюнків та діаграм. П’ятдесят найпопулярніших видань із саморозвитку та психології зібрані для людей, які займаються собою та прагнуть самовдосконалюватися.

7 звичок надзвичайно ефективних сімей.jpg«7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі»
Книжки із психології сімейних стосунків можуть запобігти багатьом сваркам, непорозумінням та скандалам між парами. Стівен Кові – один із найвідоміших авторів книжок із психології, має у своєму доробку видання, яке нещодавно вийшло українською: «7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі». Книжка допоможе знайти підхід та вирішення повсякденних проблем, які руйнують не тільки сім’ї, а й цілі спільноти.

Психологія 101 факти, теорія, статистика, тести й таке інше.jpg«Психологія 101: факти, теорія, статистика, тести й таке інше»
Підручники із психології для загальних знань та базового курсу можна знайти у книгарнях від автора «Психологія 101: факти, теорія, статистика, тести й таке інше» - Пола Клейнмана. Його книжка – справжній путівник у сучасній та класичній сфері психології, призначений для тих, хто вперше цікавиться цією наукою і прагне розібратися із базовими речами. Тут знаходяться відповіді на питання про загальну поведінку людей, налагодження міжособових стосунків, гармонійність професійно-емоційних та сімейних фонів.

Чому люди тупі.jpg«Чому люди тупі? Психологія дурості»
Список психологічних книжок, які варто прочитати просто зараз, може очолювати нещодавня новинка Жана-Француа Марміона «Чому люди тупі? Психологія дурості». Ця книжка зараз є однією із найбільш читаних видань. Автор зробив колосальне дослідження феномена людської тупості. Ми щодня читаємо безліч дурниць, самі їх поширюємо і щиро у них віримо. У сучасному світі із незрозумілих обставин дурість перетворюється із вади на еталон. Як із цим боротися – можна дізнатися, прочитавши дану книжку.

Читайте також:

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 23.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 24.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%