Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-tovstuntsi-dlya-spravzhnikh-prykhylnykiv-chytannya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки-товстунці для справжніх прихильників читання

18.01.2021
Відгук

Справжні літературні гурмани знають, що книжка у 300 сторінок лиш роздразнює читацький апетит, а от товстунець на 500 та більше сторінок – отут вже є де розігнатися.

Чарівник Земномор’я.jpgСеред найоб'ємніших книг, які уміщують не одну історію чи сюжетну лінію, а цілу епопею пригод, є фентезійний цикл творів класичної авторки жанру фентезі Урсули ле Ґуїн «Чарівник Земномор’я». Історія, яка розпочинається як підліткове фентезі про хлопця-чарівника, перетворюється згодом у легендарне героїчне фентезі про великого та могутнього мага.

Музей покинутих секретів.jpgЦікаві великі книги – це також і про сучасну літературу. Сучасна класикиня української літератури Оксана Забужко стала відомою як глибока письменниця завдяки роману «Музей покинутих секретів». Інша книга від сучасної української авторки Софії Андрухович «Амадока» – це не просто історія про втрату пам’яті, це також книга про культурних постатей в історії та спроба нагадати сучасним читачам те, що ми потроху забуваємо.

Щиголь.jpgНайтовстішою книгою в світі    є англійський словник у 8600 сторінок! Однак, подейкують, що якось у Данії видали книгу у 23 675 сторінок. Вірити  чи ні – справа ваша, однак маємо для вас ще гору товстунців, які точно вам сподобаються. Книга «Щиголь» Донни Тартт охоплює таємницю однієї родини, одного мистецького шедевру із зображенням щигля. Усіх любителів інтриги запрошуємо до читання.

Шерлок Голмс.jpgА якщо вам ще й до вподоби класичний детектив, то обов’язково поповніть свої книжкові полиці чудовим виданням «Шерлок Голмс: повне видання у двох томах». Чи варто розповідати, які захопливі пригоди та загадки на вас чекають разом із цим харизматичним детективом!

Улісс.jpgНайдовшою книгою, яку можна підкорювати усе життя, є легендарний «Улісс» Джеймса Джойса. Цей складний текст переплітає реальність блукання вуличками Дубліна головного героя Леопольда Блума та подорожі простором давньогрецької міфології. Однак, якщо ви врешті пройдете цю мандрівку з Блумом, вона стане для вас незабутньою.

Просвітництво сьогодні.jpgНу й звичайно захопливими товстунцями можуть бути не лише книги художні, а й нон-фікшн. Книга Стівена Пінкера «Просвітництво сьогодні» розповідає про роль раціо та наукового пізнання у сучасному осягненні світу.

Коротка історія майже всього на світі.jpegПізнавальний нон-фікшн про Землю та космос від американця Білла Брайсона «Коротка історія майже всього на світі» познайомить усіх охочих пізнавати світ, в якому ми живемо, з цікавими постатями в історії природничих наук, розкриє закономірності функціонування різних елементів нашого світу та розповість трохи більше про фізику.

Хочете про це поговорити.jpegЯкщо вам до сподоби товстенькі книги з психології, то почитайте «Хочете про це поговорити?» Лорі Ґоттліб. У ній ви знайдете інформацію про емоційну компетентність та багато практичних порад про те, з чим у вас, імовірно, викликали проблеми, – емоціями. 

Чорний лебідь.jpgДля любителів філософії теж маємо кілька товстунців. Книги Насіма Талеба «Чорний лебідь» та «Антикрихкість» розповідають про хаос, мінливість, стрес та зовнішній тиск.

Більше топ-книг з художньої літератури шукайте на нашому сайті.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%