Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-shcho-dopomozhut-ukhvalyty-pravylne-rishennya/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки, що допоможуть ухвалити правильне рішення

15.08.2019
Відгук

Можна вірити в долю і те, що життя, як карта, вже давно розкреслило нам всі шляхи. Але не можна спростовувати факт, що вибір завжди стоїть за нами і саме від рішень, які ми приймаємо сьогодні залежить наше майбутнє. Пропонуємо добірку з книжок, які допоможуть ухвалити правильні рішення і додадуть рішучості в різних життєвих сферах.

Залежний розум

залежний розум.jpgНав’язливе бажання починає керувати нашим життям, а рука сама тягнеться до звичного ритуалу, за яким час пролітає так швидко. Чи приносить це користь нашій продуктивності, розвитку і особистому життю? І тут стає зрозуміло, що улюблена звичка перетворилася на залежність, якої складно позбутися. Не хвилюйтесь, адже автор впевнений, що усвідомлення проблеми – це вже перший крок на зустрічі позбавлення залежності. Можливо, варто спробувати?

Право на помилку

право на помилку.jpgВидатні жінки розповідають про власні помилки, складні рішення та правильні висновки, які допомогли їм стати успішними та отримати новий досвід. Представниці різних професій дають інтерв’ю, після якого діляться універсальними порадами. Вони запевняють, що кожна помилка – неоціненний досвід, який обов’язково допоможе в майбутньому. Саморозвиток та вчасно розставлені пріоритети, поразки та перемоги – все це супроводжує шлях до успіху, який не буває ідеальним. Книга допоможе по-новому подивитись на свої поразки та невдачі і зрозуміти, що несподівані провали – це найкращий шанс на успіх.

Мислення: швидке й повільне

мислення швидке й повільне.jpegКнига нобелівського лауреата з економіки розкриває таємниці людського мозку та описує, як власні судження та неусвідомлені упередження можуть призвести до неправильних рішень. Автор пропонує взяти участь у великій кількості експериментів, які допоможуть краще зрозуміти різні процеси, які пов’язані з двома системами мислення. Перша працює швидко та без зусиль створює враження і почуття. Інша потребує розумових зусиль та концентрації. Книга навчить приймати раціональні рішення, допоможе стати більш уважним, по-новому оцінити свої дії та поведінку оточення.

Системне мислення

системне мислення.jpegЧи існує найефективніший метод розв’язання проблем та прийняття рішень? Автор впевнений, що без системного мислення неможливо змінювати власні дії на краще. Це не лекція, а щира розмова, з безліччю життєвих прикладів і практичних порад. Містить опорні схеми, чіткі інструкції для розвитку системного мислення, щоб дорога, яка здається пеклом перетворилась на шлях до кращого життя. Книга дозволить ширше мислити, розкриє суть системи і головні помилки, коли ми перестаємо вчитися на власному досвіді.

Коротко і по суті

коротко і по суті.jpegЯк робити менше, але досягати більшого? В сучасному світі дуже складно зосереджуватися на головному, відмовлятися від непотрібного і робити це правильно – не ображаючи інших людей і не погоджуючись просто з ввічливості. Можна намагатись зробити безліч речей одночасно, але так і не досягнути потрібного результату. Автор книги детально описує, що таке есенціалізм, як робити "менше, але краще" та зосередитися на справді важливих речах. Книга про вибір, вміння ставити собі правильні питання, мудро інвестувати свій час та енергію, щоб займатися не всім, а необхідним.


Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 12%

Промокод діє до 16:00 25.09.2020

Промокод: YE12

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -12%