Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-pro-zvorushlyvi-ta-nizhni-zhyttyevi-istoriyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки про зворушливі та ніжні життєві історії

31.01.2020
Відгук

В цій добірці книг про ніжну любов на вас чекають зворушливі та життєві історії: надихаючі, повчальні і дуже цікаві.

Дари Волхвів.jpgДари Волхвів, О. Генрі
Ця книга про ніжність, в якій О. Генрі в черговий раз нагадує нам про те, що насправді важливо в нашому житті. На прикладі Делли автор показує, як легко і не замислюючись вона жертвує своїм найбільшим скарбом заради того, щоб зробити Джиму подарунок.Своїми подарунками вони показали один одному, що найголовніше для них в житті - це їхнє кохання, а всі матеріальні цінності - це  лише привід зробити подарунок своїй половинці. Ця книга про ніжність, самопожертву, це історія про те, як важливо вміти віддавати, не вимагаючи нічого натомість. Як важливо просто любити і вірити в краще.

Сонце також зірка.jpgСонце також зірка, Нікола Юн
Головні герої цієї чуттєвої книги зовсім не схожі один на одного. Наташа - мудра і сильна дівчинка, захоплюється наукою і все пояснює з наукової точки зору. Навіть любов! Вона трохи прагматична і не вірить людям. Деніел  - її протилежність. Поет, романтик, і, звичайно ж, вірить не тільки в любов, але і в те, що закохатися можна з першого погляду. І ось, коли ці двоє зустрічаються, то тут і починається пошук сенсу в житті і планів всесвіту. Цікава, чесна, щира, сучасна книга про підлітків, про першу, а тому таку сильну любов. 

Все те незриме світло.jpgВсе те незриме світло, Ентоні Дорр
У центрі книги про чисту любов - сліпа французька дівчинка і німецький хлопчик, що намагаються вижити під час війни. Військові роки важкі для дорослих, не кажучи вже про дітей.  Роман пронизаний ідеєю, що любов здатна творити чудеса і захистити кохану людину, навіть якщо люди знаходяться на великій відстані один від одного. Можна бачити світ очима, але бути засліпленим певними ідеями. А можна бути фізично сліпим, але багато чого розуміти в житті. І саме любов може допомогти людині усвідомити найважливіші речі в житті.  Сильний і надихаючий роман, який показує, що навіть в непроглядній темряві є світло.

До зустрічі з тобою.jpgДо зустрічі з тобою, Джоджо Мойєс
Перед вами перша частина трилогії від Джоджо Мойєс про життєрадісну Луїзу Кларк і роботу, що перевернула все її життя. Перебравши купу вакансій, їй попадається місце доглядальниці. Але в її обов'язки не входить догляд за хворою літньою людиною. Їй необхідно скласти компанію хлопцю, у якого пошкоджено спинний мозок, тому він повністю знерухомлений уже два місяці. Чи впорається Луїза? Це дуже зворушлива книга про любов, надію, боротьбу та цінності життя.

Наші душі вночі.jpgНаші душі вночі, Кент Гаруф
Одна з кращих книг про любов та пристрасть. Так мало ми собі дозволяємо, керуючись зовнішніми заборонами і штампами. Так багато визначають в нашому житті правила і норми. Роман чарує і заворожує. Він про людей, які, не дивлячись на свій вік, в душі залишаються дітьми.Могли б ви уявити, які пристрасті кояться в житті людей, яким трохи за 70? Приголомшливий роман, який не залишить нікого байдужим.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%