Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-dlya-stvorennya-pozytyvnoho-nastroyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки для створення позитивного настрою

07.06.2021
Відгук

Повний безлад.jpgІдеальне поєднання – це книги з гарним настроєм від метра гумору та абсурду. Все це співпало у збірці кумедних оповідань та замальовок "Повний безлад" Вуді Аллена. Кожен твір висміює певні людські риси, подекуди цинічно та гротескно. І ще й завдяки легкій соковитій мові читання стає суцільним задоволенням.

Дівчина з крамнички.jpegТакі по-осінньому теплі життєствердні книги як "Дівчина з крамнички" (автор Саяка Мурата), вселяють віру у те, що навіть лишившись самотньою проти цілого світу можливо бути щасливою. Цінності героїні не сходяться із загальноприйнятими, та це не заважає їй радіти життю.

373.jpgНа роль книг для осіннього настрою чудово підходять поетичні збірки на кшталт "373" Маріанни Кіяновської. Крізь теплі та журливі вірші до вас промовляє любов, Бог, надія і смерть. Поринати у діалоги з ними буде ще приємніше завдяки приємному витриманому оформленню книги.

Тато в декреті.jpgШукаючи добрі книги для дорослих, зверніться до сучукрліту. "Тато в декреті" Артема Чапая просякнута тонким гумором та оповідає про пригодницькі будні батька, що намагається втримати баланс сімейних справ. Читання пролетить непомітно. 

шалено багаті азійці.jpgЖиттєствердні книги здатні надихнути на нові звершення, подарувати надію та зарядити енергією. Такою стане книжка "Шалено багаті азійці" Кевіна Квана, що описує історію відносин звичайної дівчини та хлопця, що виявився нащадком багатого давнього роду. Чи допоможе кохання подолати усталені стереотипи та стерти межі? Цей кінематографічний твір чекає на вас.

Добре в ліжку.jpg"Добре в ліжку" Дженніфер Вайнер є прикладом позитивної книги з дорослим гумором, що перенесе вас у історію пишнотілої журналістки, яка через принизливий розрив із колишнім почала сумніватися у собі. Однак життя підкинуло їй можливість повернути віру у себе та почати спочатку.

Чекаючи на Боджанґлза.jpgСправжня любов витримує все, навіть трохи божевілля та приреченості. Твір "Чекаючи на Боджанґлза" Олів'є Бурдо занурить у спогади хлопця про стосунки його батьків. Хай мати потроху заглиблювалася у патологічні вигадки, та батько продовжував підтримувати її бажання відчувати святкову атмосферу, бо життя має продовжуватися.

Та ви жартуєте, містере Фейнман!.jpeg"Та ви жартуєте, містере Фейнман" – це мемуари Нобелівського лауреата з фізики Річарда Фейнмана, що над усе полюбляв експериментувати та влаштовувати розіграші. Ця книга сповнена дотепних коментарів та кумедних ситуацій, якими було насичене життя автора, тож підняття настрою під час читання забезпечене. 

Квартира на двох.jpegЗневіритися у коханні? Легко. Знімати квартиру з незнайомцем? Будь ласка. Не помітити, як життя перевернулося догори дригом? Запросто. Героїня книги "Квартира на двох" Бет О'Лірі і не помітила, як тривале листування із таємничим сусідом переросло в дещо більше. Так і ви не помітите, як перегорнете останню сторінку цієї приємної душевної історії.

Автостопом по галактиці.jpgАбсурдна і кумедна книжка "Автостопом по галактиці" Дугласа Адамса у жанрі наукової фантастики захоплює з перших рядків. Дивна космічна подорож землянина з рушником та його іншопланетного друга подарує небезпечні авантюрні пригоди, смішні випадки та трохи романтики.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Знижки до -40%