Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhkovyj-top-rekomendatsiyi-vid-knyharni-ye-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжковий топ: рекомендації від «Книгарні «Є»»

16.06.2021
Відгук

Топ сучасних книг постійно змінюється, але його завжди жваво обговорюють. Не секрет, що в цей список прагне потрапити чи не кожен письменник. Для цього майстри пера всіляко піарять свої нові видання, створюючи справжні агітаційні кампанії. Нерідко до такої практики долучаються й видавництва. Утім, топ книг – це завжди інтрига. Погодьтеся: важко передбачити достеменно, яке саме видання гарантовано стане бестселером. Існували прецеденти, коли виходу певної книжки передувала гучна рекламна кампанія, однак саме видання потім швидко зникало з інформаційного поля. І навпаки – новий твір маловідомого автора несподівано вибухав на повну. 

Самотність. Сила людських стосунків.jpegРейтинг книг, які найбільше читають, займають видання з психології. Зокрема, варто звернути увагу на видання Вівека Мурті «Самотність. Сила людських стосунків». Автор розмірковує над тим, що в сучасному світі, попри поширення соціальних мереж, проблема самотності не зникає, а лише посилюється. Однак, ми нерідко буваємо одинокі, адже боїмося, що рідні та близькі нас не приймуть з усіма можливими хибами. Та чи готові ми прийняти себе самі? Іноді, задля гармонії в житті, варто передусім розібратися у власній душі.

Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим.jpgПро це говорить книжка Михайла Лабковського «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим». Необхідно усвідомити власну унікальність і зрозуміти, що дуже часто якийсь умовний взірець, який нав’язує вам оточення, є просто фікцією, що лише обмежує самоствердження вашого «Я».

Витончене мистецтво забивати на все.jpegТут стане в пригоді видання Марка Менсона «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем».

Зваблення їжею 2.jpgСучасні книги, які варто прочитати, охоплюють дуже різні теми. Так, безумовним бестселером стало видання Євгена Клопотенка «Зваблення їжею з українським смаком». У ньому відомий шеф-кухар, переможець одного з престижних кулінарних шоу, ділиться власними секретами, набутими під час подорожей Україною. Книжка аж ніяк не проста збірка рецептів – це справжній посібник з кулінарної історії нашої Батьківщини, написаний на основі багатого етнографічного матеріалу з консультаціями фахових спеціалістів-науковців.

Чути українською. Книга 1.jpgЗацікавлює читачів і видання Ольги Дубчак «Чути українською. Книга 1». Воно розповідає про особливості звукової системи української мови, її будову та стане в пригоді як профільним філологам, так і просто небайдужим читачам.

Рак. Новий підхід у дослідженні хвороби.jpgСправжнім ексклюзивом є книжка Джейсона Фанга «Рак. Новий підхід у дослідженні хвороби». Відомо, що ця смертельна недуга вже десятки років  — об’єкт прискіпливих досліджень медиків і вчених-біологів. Автор у своїй праці висуває низку нових концептуальних і, можливо, навіть революційних підходів до цієї хвороби. 

#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ.jpgКниги-бестселери – часто художні романи.  Так, видання Люко Дашвар «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» розповідає історію про дівчину, яка опиняється перед прірвою й саме в цей час зустрічає своє кохання.

Місто дівчат.jpgКнижка Елізабет Гілберт «Місто дівчат» показує веселе, п’янке і водночас гнітюче життя передвоєнного Нью-Йорку.

Ми проти вас.jpgЯ бачу, вас цікавить пітьма.jpegВидання Фредріка Бакмана «Ми проти вас» розкриває зворотний бік жорстоких спортивних протистоянь, а психологічний детектив Ілларіона Павлюка «Я бачу, вас цікавить пітьма» затягує у вир моторошних подій, загадкових вбивств і витонченого розслідування.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку