Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhkovi-novynky-yaki-varto-prydbaty-tsiyeyu-vesnoyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжкові новинки, які варто придбати цією весною

25.06.2020
Відгук

У вирі карантину та адаптації до карантинного життя ви могли пропустити декотрі новинки, які обов'язково треба придбати та прочитати не відкладаючи на потім. Серед таких гарячих новинок є світові бестселери та новинки від українських письменників та письменниць.

Місто дівчат.jpgПерелік супер-новинок відкриває світовий роман-бестселер «Місто дівчат» американки Елізабет Ґілберт. Авторка вже встигла підкорити читачів по всьому світу неймовірними романами “Їсти, молитися, кохати” та “Природа всіх речей”. Новий роман розповідає про дев’ятнадцятирічну Вівіан, якій не хочеться навчатися в коледжі, тож батьки відправляють дівчину на Мангеттен до тітки, ескцентричної власниці невеличкого театру. Тут життя Віві змінюється назавжди та безповоротно. Вона долучається до бурхливого життя артисток та танцівників невеликої сцени, гедоністок та гедоністів, які беруть від життя все. У нагоді стає ще й вміння шити та створювати неймовірні образи та речі. Зануритися в шалену атмосферу нічного нью-йоркського життя поспішіть разом з романом “Місто дівчат”.

Я змішаю твою кров із вугіллям.jpgСеред найочікуваніших книг весни та літа з-під пера українських авторів знаходимо  книги «Я змішаю твою кров із вугіллям» Олександра Михеда та  «Планета Полин. Вибрані есеї» Оксани Забужко. Перша книга розповідає про жахаючі реалії буття на Сході України. Олександр Михед добре знаний шокуючими книгами про сучасний світ (пригадайте хоча б попередню книгу автора “Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн” про інформаційну реальність). Олександр здійснив подорож шістьма містами Луганської та Донецької областей та збирав історії із уст очевидців. “Я змішаю твою кров із вугіллям” — це, по суті, спроба передати голос жителів Сходу й осягнути карколомну історію українського Сходу зі зламаними долями та міфологічними нашаруваннями.

Планета полин.jpegІнша книжкова новинка 2020Планета Полин. Вибрані есеї” Оксани Забужко встигла заінтригувати інтелектуальних читачів. “Планета Полин” увібрала найважливіші есеї останніх десятиліть. Оксана Забужко говорить про культурну спадщину та пам’ять у постатях та подіях. На сторінках книги оживають геніальні постаті українського мистецтва, окремо жіночі та чоловічі: Софія Яблонська, Катерина Білокур, Соломія Павличко, з одного боку, і Юрій Шевельов, Йосиф Бродський, Юрко Покальчук, Леонід Плющ, — з іншого.

#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ.jpgПерелік популярних книг першої половини 2020 року не обійдеться без нової книги Люко Дашвар «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» та фрагментарного і багатопланового роману «Амадока» Софії Андрухович. Обидві книги розповідають про втрати: пера розповідає про дівчину, яка втрачає роботу, сім’ю та віру в людей, а інший  — про чоловіка, який втратив пам’ять.

Половина буремного 2020 року вже позаду, тож сміливо можемо говорити про головні книги цього року. Більше останніх новинок від українських видавців та перекладачів шукайте за посиланням.

Читайте також:
Отримай знижку