Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhkovi-novynky-yaki-chytaye-ves-svit/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжкові новинки, які читає весь світ

01.10.2020
Відгук

Це Маґрітт.jpgКнижкові новинки 2020 для шанувальників живопису готові радувати своїх читачів. Серед нових видань — «Це Маґрітт» Патрішії Аллмер та Ікера Споціо. У продовженні серії про видатних митців тепер можна дізнатися про бельгійського сюрреаліста Рене Маґрітта, чиї роботи і досі притягують погляди та змушують розум працювати над розгадкою його художніх ребусів. У книжці подано маловідомі факти, згадки сучасників, фото, і, звичайно, репродукції картин. 

Ендьюранс.jpgНовинки книг жанру «фантастика» репрезентує «Ендьюранс» Макса Рідлі Кроу. В обрамленні захопливої космічної епопеї читача чекають і філософські роздуми над вічними питаннями, і трохи жартів, і страх та напруга. Герої покинули Землю на обладнаному для далеких подорожей космічному кораблі, щоб дослідити нові планети на предмет створення там колоній. Однак через збій та поломку, дослідники опиняються зовсім не там, де планувалося. І тепер їхня місія перетворюється в боротьбу за життя, де кожен вибір — це ризик. 

Вільні малолюдці.jpgОчікувані книги-новинки 2020 — це точно про доробок Террі Пратчетта, бо на продовження його циклів чекають чимало відданих читачів по всьому світу. Свіжий роман «Вільні малолюдці» знайомить із маленькою, але відважною відьмою Тіфані, що, попри юний вік, уже змушена рятувати інших дітлахів від злих створінь. Та не бійтеся: у неї є помічники. Правда, це хулігани, що не гребують ані випивкою, ані бійкою. Але ж із такими пригоди будуть лише цікавішими, чи не так? 

Я бачу, вас цікавить пітьма.jpegНовими книгами-детективами 2020 року і не тільки зачитується увесь світ. Маємо надію, що до світових топів скоро ввірветься й Ілларіон Павлюк, адже його новий роман «Я бачу, вас цікавить пітьма» уже визнаний одним із найкращих цього року. Містичний трилер переносить нас до занедбаного села, куди приїздить головний герой, аби розкрити злочин — зникнення дитини. І було би легше, якби всі жителі не приховували купу власних таємниць. 

Двір шипів і троянд.jpgПопулярні книги як 2020, так і минулих років — це про цикл фентезі-творів Сари Дж. Маас. І нарешті її творіння можна почитати українською. «Двір шипів і троянд» оповідає про протистояння людей та фейрі, яке досягло свого піку через загибель одного з них. Та цей випадок розбурхує набагато глибші нюанси і виявляється, що між двома расами більше спільного, ніж вони могли уявити. Це може об'єднати їх. Або — знищити назавжди. 

Емоційний інтелект у бізнесі.jpgУ поціновувачів нон-фікшну теж є нагода радіти, адже на полицях книгарень їх чекає бестселер Деніела Ґоулмана «Емоційний інтелект у бізнесі». Насправді кожен із нас на будь-якому щаблі своєї кар’єри здатен розвинути навички, які дадуть змогу ефективно працювати в колективі чи навіть стати новим лідером. Саме цим рисам і приділяє увагу автор у цій книжці, бо емоційний інтелект для якісної роботи набагато важливіший за десяток наукових ступенів та дипломів.

Глобальний занепад.jpeg«Глобальний занепад. Як помирають інститути та економіки» Ніла Ферґюсона — нова праця присвячена історичному аналізу економічних процесів у різних країнах, зокрема західних. Що змінилося за останній час, як старше покоління паразитує на молодому, які хиби в сучасних системах управління та до чого призведуть звичні економічні стратегії — про таке читайте в цій винятковій книжці.

Самотність. Сила людських стосунків.jpegПро джерела поняття самотності та феномен розвитку людської психіки в таких умовах розповідає Вівек Мурті у книжці «Самотність. Сила людських стосунків». Парадокс одинокості в часи технологій, що начебто об’єднують, та соцмереж  впливає на частоту виникнення психопатологій набагато більше, аніж ми собі уявляли. Хоча, здавалося б, як можна почуватися самотнім та непотрібним, коли перед тобою цілий світ у маленькій коробочці. Проте чимало саме таких історій вміщено у книжці, де автор пропонує способи усвідомлення та боротьби з цією проблемою.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image