Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-z-yakymy-mozhna-mandruvaty-svitom-ne-zalyshayuchy-dyvanu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, з якими можна мандрувати світом, не залишаючи дивану

20.07.2020
Відгук

Буває, так кортить кудись поїхати, але до відпустки ще далеко або карантин надворі, тож не залишається нічого іншого, як подорожувати з героями улюблених пригодницьких книг.

Пригодницькі твори українських письменників

Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу.jpgВизначні історичні пригодницькі романи у жанрі детективу створює Владислав Івченко. Головний герой його детективних романів – харизматичний та здогадливий сищик Іван Карпович Підіпригора. У книзі “Найкращий сищик імперії на Великій війні. 1914-1916” Івана Карповича відправляють на війну. Він зовсім не воїн і  краще прислужився би в тилу. Історії з тилу та історичне підґрунтя у романі припадуть до смаку тим, хто любить читати історичні пригодницькі романи. Книга “Одіссея найкращого сищика республіки” оповідає про подорож Підіпригори до Іспанії, де детектив має зустрітися з донькою. Зброя, карколомні пригоди та загадки “Одіссеї..” вас не розчарують.

Танець недоумка.jpgРазом із сучасною книгою про пригоди у жанрі фентезі “Танець недоумка” молодого українського письменника та сценариста Іларіона Павлюка ви зможете подорожувати не лише земним світом, але й далеко за межі зримого нам космосу. Головним героєм книги є космічний біолог Гіль, який опинився у скруті: без роботи, без грошей та з проблемами в сім’ї, та ще й, імовірно, проявиться спадкова хвороба. З’являється можливість: Гіль вирушає у наукову експедицію на далеку планету. Тільки є одне “але”: за цей час на Землі мине 20 років. Автор так вміло закручує сюжет, що важко відірватись від книги, хоч вона є пристойним товстунцем. Усі 680 сторінок тексту будуть легкими та захопливими, аж ви не зчуєтесь і прочитаєте всю цеглинку!

Джордж і таємний ключ до Всесвіту.jpgВаші діти так само, як і ви, люблять подорожі та пригоди? Тоді кілька  пригодницьких книг для дітей стануть вам у нагоді! Космічні подорожі та пригоди розгортаються на сторінках серії книг від батька і дочки Гокінґів. “Джордж і таємний ключ до Всесвіту” – це перша книга з серії пригод дітлахів у космосі, у якій Джорджеві доведеться бути сміливим і визволити друга із чорної діри.

П’ятнадцятирічний капітан.jpgПригодницькі романи від класиків літератури Жуля Верна та Роберта Стівенсона занурять у захопливі пригоди. Книга “П’ятнадцятирічний капітан” Жуля Верна оповідає про відважного Діка Сенда, якому після загибелі матросів в сутичці з китом доводиться очолити “Пілігрим”. Діку допомагають п’ятеро негрів-рабів. Проте підступний кухар Негору змінує курс корабля і замість Америки, усі потрапляють до Африки, де на них чекає велика несподіванка.

Острів скарбів.jpgІнша класична пригодницька книга “Острів скарбів” Роберта Стівенсона розповідає про кровожерливих піратів та морські пригоди. Юний Джим Гокінс тримаючи у руках загадкову карту скарбів, не підозрює, що на нього чекає: підступність товаришів, змови, таємниці безлюдного острова та важкі випробування.

Якщо вам замало нашого переліку книг про пригоди та подорожі, то обов’язково завітайте на сучасні книги-пригоди. Там ви знайдете багато пригодницьких книг на всі випадки життя!

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image