Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-z-harnymy-obkladynkamy-j-hidnym-zmistom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги з гарними обкладинками й гідним змістом

08.07.2020
Відгук

Чи часто ви обираєте книгу за обкладинкою? Спеціально для вас ми зібрали разом різноманітну літературу, що не розчарує вас ані оформленням, ані змістом.

Популярні книги для підлітків та дорослих

Буба.jpgЯкщо б ми складали топ сучасних книг про любов, сімейні стосунки та складнощі дорослішання, то туди б обов’язково потрапила «Буба» Барбари Космовської. Це легка надихаюча історія про дівчинку-підлітка, що не отримувала достатньо родинного тепла через постійну занятість та популярність її мами. Змушена продиратись крізь нерозуміння оточуючих та постійно нагадувати про важливість власної особистості, героїня живе у постійному стресі, та ще й проблеми у школі додають масла у вогонь. Разом з Бубою читач пройде крізь терни до зірок, знайшовши підтримку та відповіді на нелегкі життєві питання.

Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців.jpgПропонуємо вам також познайомитися із Іриною Ігнатенко, історикинею та письменницею, чиї книги, цікаві дослідження та краєзнавчі праці стануть неочікуваним відкриттям для кожного українця. Наприклад, її книжка «Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців» розглядає це питання зовсім з іншого ракурсу, аніж про це прийнято говорити. Чи справді родинні стосунки давніх українців були такими безхмарними? Як вони ставилися до позашлюбних вагітностей, подружніх зрад та шлюбів з примусу? Ґрунтовно та без ідеалізації авторка проведе вас незвіданими віхами української історії.

Не відпускай мене.jpgХай підводити підсумки за такий великий проміжок часу ще зарано, та певні твори вже впевнено займають позиції у топах кращих книг 21 століття. Є у них і роман Каздуо Ісігуро «Не відпускай мене». Під приємною на дотик крафтовою обкладинкою ховається антиутопія про буденне життя підлітка на ім’я Кет. І начебто нічого не відрізняє її від звичайної дівчинки, крім однієї дрібниці. Вона – клон, що разом з іншими подібними до неї є лише сировиною. Чи можливо вести насичене світле життя з усвідомленням такого? Чи доцільний бунт у світі, де все вже вирішено за тебе? Правда ще ніколи не була такою болючою.   

Гаррі Поттер і філософський камінь.jpgУ топ сучасних книг давно і незмінно входить цикл книжок Джоан Роулінг про пригоди хлопчика, що вижив. Неважко здогадатися, що мова піде про «Гаррі Поттера» та його видання у оформленні, такому ж фантастичному, як і зміст всередині. Яскраво ілюстровані подарункові книги про юного чарівника та його друзів стануть окрасою будь-якої полиці, а під час читання подарують неймовірну насолоду завдяки ефекту повного занурення у магічний світ.

Я, Ніна.jpgКнига «Я, Ніна», що вийшла з-під пера Ольги Купріян та Яніни Соколової, привертає до себе увагу навіть з першого погляду на обкладинку, де читача зустрічає лаконічне фото однієї із авторок, чий проникливий, сповнений внутрішньої сили погляд одразу змушує зупинитися. І не дарма, бо цей напівавтобіографічний твір точно вартий того, аби бути прочитаним. Це книга про прийняття страшної хвороби, уміння дозволити собі бути слабкою та приймати допомогу від інших, здатність відкрито говорити про свої почуття. Разом із головною героїнею читач проживе історію боротьби, з якої переможцем вийде лише один.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%